روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمت بیت کوین در 30 اردیبهشت ؛ آیا روند صعودی تمام شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ منتشر شد.

تحلیل قیمت بیت کوین در 30 اردیبهشت ؛ آیا روند صعودی تمام شده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمت بیت کوین در ۳۰ اردیبهشت ؛ آیا روند صعودی تمام شده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین در ۳۰ اردیبهشتپس از سقوط وحشتناک روز گذشته بیت کوین (BTC) اکنون وضعیت کلی بازار رو به بهبود است و تا حدودی فشار فروش برداشته شده است. در ادامه با تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در ۳۰ اردیبهشت همراه ما باشید.روز گذشته، پادشاه ارزهای دیجیتال بیش از ۳۰ درصد سقوط را تجربه کرد و به همراه خود سایر رمزارزها را به پایین کشید. برخلاف انتظارات، سطح حمایتی ۴۰۰۰۰ دلار به راحتی شکسته شد و حتی تا تراز ۳۰۰۰۰ دلار نیز قیمت افت پیدا کرد اما در این ناحیه به سرعت خریدهای بزرگی صورت گرفت تا کندل روزانه در تراز ۳۶۸۰۰ دلار بسته شود.به عقیده بسیاری از تحلیل گران، ریزش اخیر نوعی دستکاری در بازار توسط نهنگ ها و موسسات سرمایه گذاری بود تا از ترس معامله گران خرد و تازه کار سوء استفاده کنند و دارایی های آن ها را با قیمت پایین تری تصاحب کنند. طبق این استدلال یک روند صعودی دیگر در بیت کوین خواهیم داشت که می تواند قیمت آن را به بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار برساند.هرچند که از زاویه ی دیگری نیز می توان به این ماجرا نگاه کرد که نهنگ ها در چند وقت اخیر آنقدر جو بازار را مثبت کرده بودند تا همه به چنین ریزشی به چشم یک فرصت خرید نگاه کنند و سرمایه گذاران بزرگ بتوانند دارایی های خود را به فروش برسانند.قیمت امروز بیت کوین تا به اینجا ۸.۷ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز در ۲۴ ساعت اخیر ۱۰۳ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۹۹۰۰ دلار معامله می شود.در نمودار روزانه یک کانال معتبر صعودی شکل گرفته است که اصلاح اخیر نیز در کف آن متوقف شد. با شکسته شدن این کانال، سیگنال قطعی خروج از بازار صادر می شود (منظور از شکست، بسته شدن یک کندل روزانه زیر آن است).نمودار روزانه قیمت BTCمهم ترین سطوح حمایتی فعلی، ترازهای ۳۵۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار می باشند. نخستین مقاومت در تراز ۴۱۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۴۶۰۰۰ دلار می تواند مانعی برای افزایش قیمت باشد.توجه داشته باشید تا زمانیکه قیمت در بالای تراز ۳۰۰۰۰ دلار قرار دارد نمی توان گفت که روند بلند مدت نزولی شده است. پیشنهاد می شود اگر در ضرر هستید، تا بسته شدن کندل هفتگی صبر داشته باشید تا روند نمایان تر شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمت بیت کوین در 30 اردیبهشت ؛ آیا روند صعودی تمام شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×