روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه گذاران پس از سقوط بیت کوین به 30000 دلار ، به طلا می‌گرایند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ منتشر شد.

سرمایه گذاران پس از سقوط بیت کوین به 30000 دلار ، به طلا می‌گرایند

[…]

نوشته سرمایه گذاران پس از سقوط بیت کوین به ۳۰۰۰۰ دلار ، به طلا می گرایند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سقوط بیت کوین به ۳۰۰۰۰ دلارپس از سقوط روز گذشته بیت کوین (BTC) به ۳۰۰۰۰ دلار ، شرکت سرمایه گذاری جی پی مورگان می گوید که سرمایه گذاران بزرگ ممکن است به خاطر این نوسان قیمتی زیاد و ریسک بالای این دارایی به سمت طلا جذب شوند.در طی یک سال گذشته، با توجه به رشد بیت کوین و سایر رمزارزها، تعداد زیادی از سرمایه گذاران کلان و شرکت های سرمایه گذاری ترغیب به خرید و نگهداری این دارایی بعنوان یک ذخیره ارزش شدند. اما هم اکنون با توجه به افزایش حس ترس و عدم اطمینان در مورد روند بلندمدت بیت کوین، ریسک سرمایه گذاری در آن ها نیز افزایش پیدا کرده و افراد ریسک گریز ترجیح می دهند که دارایی های امن تری مثل اوراق قرضه یا طلا را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.طبق یادداشت نوشته شده توسط تحلیلگران تحقیقاتی در بانک سرمایه گذاری آمریکایی جی پی مورگان، سرمایه گذاران نهادی در خلال آخرین اصلاح بیت کوین به سمت طلا جذب شده اند به طوریکه جریان وجوه مالی شرکت ها به سمت بیت کوین در سه ماهه اول سال به تدریج کند شده و در اواخر آوریل منفی نیز شده است. بازار رمزارزها هنوز به بلوغ کامل نرسیده و نوسانات شدید آن نیز بیانگر چنین چیزی است.علت کاهش جذابیت سرمایه گذاری در بیت کوین هنوز کاملاً روشن نیست اما یکی از احتمالات این است که افزایش قیمت قابل توجه رمزارزها در یک ساله اخیر، آن ها را از محدوده خرید جذاب خود خارج کرده و نوسانات شدید چند روز گذشته نیز مزید بر علت شده است.با توجه به اصلاح عمیق روز گذشته ارزهای دیجیتال، ممکن است این دارایی ها دوباره برای سرمایه گذاران جذاب شده باشد و به همین خاطر محققان جی پی مورگان به مشتری های خود خاطر نشان کردند که همچنان روند حرکتی بیت کوین در بلند مدت صعودی است و هنوز نمی توان گفت که بازار کریپتو تمام شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه گذاران پس از سقوط بیت کوین به 30000 دلار ، به طلا می‌گرایند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×