روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی کاردانو در 30 اردیبهشت ؛ همچنان مستعد رشد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی کاردانو در 30 اردیبهشت ؛ همچنان مستعد رشد

[…]

نوشته تحلیل قیمتی کاردانو در ۳۰ اردیبهشت ؛ همچنان مستعد رشد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی کاردانو در ۳۰ اردیبهشتقیمت کاردانو (ADA) پس از ثبت سقف تاریخی جدید در تراز ۲.۵ دلار، با اصلاح روز گذشته بازار همراه شد و سقوطی ۶۰ درصدی را تجربه کرد اما اکنون با بهبود جو روانی بازار توانسته است بخش زیادی از افت خود را جبران کند. در ادامه با تحلیل قیمتی کاردانو در ۳۰ اردیبهشت همراه ما باشید.روز گذشته به علت ایجاد حس ترس در سرمایه گذاران، قیمت کاردانو تا ۱ دلار نیز کاهش پیدا کرد اما با ورود خریداران جدید، قیمت از این تراز تا به اینجا رشدی ۶۷ درصدی را داشته و یکی از ارزهای برتر در بهبود قیمت بوده است.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این رمزارز ۲ درصد کاهش داشته و حجم معاملات ۷۰ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر کاردانو در تراز ۱.۷ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۵۳.۸ میلیارد دلار در رتبه ششم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.قیمت درون یک کانال صعودی با شیب کم قرار دارد که ریزش اخیر نیز در کف این کانال متوقف شد.به نظر می رسد که فشار فروش تا حدودی برداشته شده است و اگر خریداران در حفظ تراز ۱.۵ دلار موفق عمل کنند قیمت می تواند برای یک رشد دیگر آماده شود اما توجه داشته باشید که پس از سقوطی این چنینی، تعدادی از معامله گران پس از سر به سر شدن قیمت، دارایی خود را می فروشند بنابراین امکان دارد کمی شروع موج صعودی بعدی زمان بر باشد.نمودار ۴ ساعته قیمت کاردانواولین مقاومت پیش رو در تراز ۱.۸ دلار قرار دارد که پس از شکست آن می توان برای رسیدن به سقف قبلی در تراز ۲.۵ دلار خیز برداشت. از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۱.۵ دلار قرار دارد و پس از آن ترازهای ۱.۳۰ و ۱.۱۶ دلار می توانند مانع از افت بیشتر بشوند.در انتها توصیه می شود که برای ورود و خرید صبر بیشتری به خرج دهید تا روند کلی بیت کوین و بازار نمایان تر شوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی کاردانو در 30 اردیبهشت ؛ همچنان مستعد رشد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×