روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی دو برابر شدن حجم معاملات توکن های غیرمثلی تا اکتبر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ منتشر شد.

پیش بینی دو برابر شدن حجم معاملات توکن های غیرمثلی تا اکتبر

[…]

نوشته پیش بینی دو برابر شدن حجم معاملات توکن های غیرمثلی تا اکتبر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند رو به رشد حجم معاملات توکن های غیرمثلیبا استفاده از یک روش برگشت خطی، تحلیلگران اینوز (Invezz) تشخیص داده اند که حجم معاملات توکن های غیرمثلی (NFT) ممکن است در ماه جولای به ۱۲۵.۹ میلیون دلار و در ماه اکتبر به ۱۷۵.۲ میلیون دلار برسد.طبق پیش بینی جدید اینوز، یک پلتفرم آموزش آنلاین و اخبار سرمایه گذاری، انتظار می رود بازار توکن های غیرمثلی یا NFTها روند رشد سریع خود را در سال جاری حفظ کند زیرا تقاضا برای کالاهای دیجیتال قابل جمع آوری و کلکسیونی همچنان در حال افزایش است.اینوز در گزارش روز پنجشنبه خود گفت که انتظار می رود حجم معاملات NFTها تا ماه اکتبر به ۱۷۵ میلیون دلار برسد و منجر به سرمایه گذاری بازار به ارزش ۴۷۰ میلیون دلار در این صنعت شود. ارزش بازار توکن های غیرمثلی در سال ۲۰۲۰ در حدود ۳۳۸ میلیون دلار بود.اینووز گفت، طی سه ماه اول سال ۲۰۲۱ ، حجم معاملات NFTها ۶۴۵ درصد افزایش یافته است. این رشد عمدتا توسط افزایش علاقه و پذیرش معامله گران خرد به کالاهای دیجیتالی قابل جمع آوری رقم خورد، که بر اساس موفقیت اولیه پروژه کریپتو کیتیز (CryptoKitties) در سال ۲۰۱۷ است.موفقیت اخیر NFTها تا حدی از رشد جریان اصلی جنبش هنر دیجیتال ناشی می شود، که با شروع مناقصه برای اولین توئیت جک دورسی (Jack Dorsey) کلید خورد. جتستجوهای عبارت “توکن غیرمثلی (non-fungible token)”در گوگل که در دسامبر نمره ۰ داشت به نمره عالی ۱۰۰ رسیده است. نمره ۱۰۰ دلالت بر حداکثر علاقه به یک عبارت خاص دارد.زمانی که چرخه صعودی بازار در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ دوباره شتاب گرفت، NFTها جزو بزرگترین بخش های موفق بازار بودند که در کنار اقتصاد غیرمتمرکز یا DeFi توانستند رشدهای نمایی به ثبت برسانند. شوق NFT وارد دنیای حرفه ای ورزش ، نمایشگاه های هنری اروپا و مورد توجه افراد مشهور شده است.پیش بینی اینوز نشان می دهد که بحران بازار رمزارزها در چند روز گذشته تاثیری بر تقاضای رو به رشد توکن های غیرمثلی در میان مدت نخواهد داشت، به این معنی که پیش بینی می شود شرایط بازار تا حد زیادی بهبود یابد. با این حال، تحلیلگران در مورد سرعت و زمان بهبود بالقوه و اینکه آیا شکست اخیر قیمت بر مسیر چرخه بازار امسال تأثیر می گذارد یا خیر، اختلاف نظر دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی دو برابر شدن حجم معاملات توکن های غیرمثلی تا اکتبر از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×