روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پتانسیل رشد 10 برابری این شش دارایی دیجیتال تا آخر سال از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ منتشر شد.

پتانسیل رشد 10 برابری این شش دارایی دیجیتال تا آخر سال

[…]

نوشته پتانسیل رشد ۱۰ برابری این شش دارایی دیجیتال تا آخر سال اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی شش دارایی دیجیتال با پتانسیل رشد ۱۰ برابریعلیرغم این بازار رمزارز ناخوشایند و روند نزولی بیت کوین (Bitcoin)، لارک دیویس (Lark Davis)، معامله گر معروف، می گوید ارزش این شش دارایی دیجیتال تا پایان سال، ده برابر یا بیشتر قابل افزایش است.دیویس این لیست را با پروتکل هدفمند مبادله غیرمتمرکز لایه ۲ اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol) آغاز می کند که به گفته او در حال آماده سازی تیم خود برای راه اندازی است و به همین علت قیمت فعلی آن حکم تخفیف دارد.وی از صرافی غیرمتمرکز کوئیک سوآپ (QuickSwap) به عنوان دومین دارایی دیجیتال نام می برد که به اعتقاد او قرار است روند صعودی را آغاز کند. دیویس استدلال می کند که کوئیک سواپ، که در شبکه پولیگان (Polygon) وجود دارد، در حال حاضر زیر ارزش ذاتی خود معامله می شود.پلتفرم دارایی مصنوعی لینیئر فایننس (Linear Finance) سومین دارایی دیجیتال است که احتمالاً ده برابر افزایش می یابد.“قیمت لینیئر فایننس در واقع حدود ۷۷ درصد از سقف تاریخی خود پایین تر آمده است، که یک افت چشمگیر قیمت برای چیزی است که در زمینه فناوری ارائه می دهد.”“من فکر می کنم با توجه به اینکه این پروتکل های بزرگی مانند سینتتیکس (Synthetix) 20 برابر بیشتر از ارزش بازار لینیئر فایننس را در اختیار دارد، جای رشد بسیار زیادی دارد.”این تحلیلگر و معامله گر بازار رمزارزها می گوید: صرافی غیرمتمرکز بنسر نتورک (Bancor Network) یکی دیگر از دارایی های دیجیتال با پتانسیل صعودی بالا است. از نظر دیویس، بنسر نتورک یک سرمایه گذاری جذاب است زیرا در فضای دیفای (DeFi) برجسته و سرشناس است.پلتفرم توکن های غیرمثلی (Non-fungible token)، به نام اپیک پروتکل (EpiK Protocol) در رتبه پنجم لیست دارایی های دیجیتالی قرار دارد که احتمالاً بیش از ده برابر افزایش قیمت خواهند داشت. دیویس استدلال می کند که پروتکل اپیک، که در آستانه انجام فروش توکن خود است، به دلیل بازار طرحی که هدف آن قرار گرفته است،یعنی بازار بازی های کامپیوتری، از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است.وی لیست را با پلتفرم دیفای مبتنی بر بلاکچین سولانا (Solana)، به نام مرکیوریال فایننس (Mercurial Finance)، که در مرحله فروش توکن خود است، پایان می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پتانسیل رشد 10 برابری این شش دارایی دیجیتال تا آخر سال از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×