روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 1 خرداد ؛ آیا روند نزولی شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 1 خرداد ؛ آیا روند نزولی شده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱ خرداد ؛ آیا روند نزولی شده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱ خرداد ؛ آیا روند نزولی شده است؟می توان گفت که اکنون قیمت بیت کوین (Bitcoin) در لبه تیغ قرار دارد و معامله گران هنوز در تعیین روند پیش رو مردد هستند. اما آیا با سقوط اخیر، روند صعودی به پایان رسیده است؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱ خرداد همراه ما باشید.در طی دو هفته گذشته قیمت بیت کوین سقوطی ۵۰ درصدی را تجربه کرده است و شاخص ترس و طمع هم اکنون تراز ۱۲ (ترس شدید) را نشان می دهد.تعدادی از تحلیل گران معتقدند روند صعودی هنوز به پایان نرسیده است و علت ریزش اخیر سرمایه گذاران بزرگ و موسسات بوده اند تا بتوانند در قیمت های پایین تری ورود کنند.عده دیگری از تحلیل گران نیز می گویند که جو روانی مثبت ایجاد شده در چند وقت اخیر فرصت مناسبی را برای نهنگ ها ایجاد کرد تا بتوانند دارایی های خود را در قیمت های بالا به فروش برسانند.با توجه به اینکه در نمودار روزانه تعریف روند نزولی (تشکیل کف و سقف پایین تر) شکل گرفته است و زیر میانگین ۲۰۰ روزه نیز قرار داریم می توان سناریوی دوم را هم محتمل دانست اما همواره باید توجه داشت که در بازار کریپتو علاوه بر تحلیل تکنیکال باید داده های درون زنجیره ای را نیز مد نظر قرار داد.یکی از فاکنورهای درون زنجیره ای نشان می دهد که بیشترین فشار فروش در اصلاح اخیر از جانب خریداران تازه وارد بوده است که کمتر از یک سال از زمان خریدشان می گذرد و نهنگ های قدیمی به میزان کمتری دارایی خود را به فروش رسانده اند.ریزش چند روز قبل را می توان با پنجشنبه سیاه مقایسه کرد که در نمودار مشخص شده است و قیمت بیت کوین از ۸۰۰۰ دلار به ۴۴۰۰ دلار رسید. قیمت BTC پس از این اتفاق ۷ روز درجا زد و پس از آن روندی صعودی را آغاز کرد که تا ۶۵۰۰۰ دلار رشد داشت بنابراین می توان انتظار تکرار چنین حرکتی را نیز داشت.در حال حاضر بیت کوین در تراز ۳۵۶۰۰ دلار معامله می شود و در نمودار روزانه قیمت درون یک کانال صعودی معتبر قرار گرفته است و تا زمانی که این کانال شکسته نشده، نمی توان گفت که روند صعودی به پایان رسیده است.نمودار روزانه قیمت بیت کوینهمچنان فشار فروش حس می شود اما با توجه به جذاب شدن قیمت ها نسبت به چند ماه گذشته، به نظر می رسد که حتی در صورت نزولی شدن روند، یک موج صعودی کوتاه مدت به سمت ۴۲۰۰۰ و ۴۶۰۰۰ دلار خواهیم داشت.مهم ترین مقاومت پیش رو محدوده ۴۰۵۵۰ تا ۴۲۵۰۰ دلار است و کلیدی ترین حمایت نیز در تراز ۳۰۰۰ دلار قرار دارد. توصیه می شود که با توجه به نوسان بالای قیمت ها از معاملات اهرم دار پرهیز کنید و در خرید و فروش های خود صبر بیشتری داشته باشید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 1 خرداد ؛ آیا روند نزولی شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×