روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " هدف قیمتی بسیار بالای کاردانو و 3 آلتکوین پر پتانسیل دیگر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ منتشر شد.

هدف قیمتی بسیار بالای کاردانو و 3 آلتکوین پر پتانسیل دیگر

[…]

نوشته هدف قیمتی بسیار بالای کاردانو و ۳ آلتکوین پر پتانسیل دیگر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

هدف قیمتی بسیار بالای کاردانویک معامله گر و تحلیلگر برجسته که به دلیل تحلیل های درست و به موقع خود در رابطه با بازار رمزارزها به شدت محبوب شده و روز به روز به تعداد دنبال کنندگان وی اضافه می شود، در پی آخرین اصلاح بازار رمزارزها، ناگهان دیدگاهی بسیار صعودی برای پروژه کاردانو (Cardano) پیدا کرده است. وی هدف قیمتی بسیار بالای کاردانو را برای امسال محتمل می داند.در یک سری توییت ها، این معامله گر با نام مستعار کاپو (Capo) از چشم انداز بسیار صعودی خود در مورد کاردانو، بیت کوین (Bitcoin) و سه آلتکوین دیگر رونمایی می کند.این معامله گر هدف قیمتی بسیار بالایی را برای کاردانو پیش بینی می کند که مسیر این رمزارز را به سمت ۴۰ دلار ترسیم می کند. وی انتظار دارد این دارایی دیجیتال در اوایل سال ۲۰۲۲ به این هدف برسد، و این به معنای ۲۵۴۹ درصد افزایش برای پلتفرم قراردادهای هوشمند کاردانو است که در حال حاضر با قیمت ۱.۵۱ دلار معامله می شود.“نقشه راه کاردانو در بلند مدت به این شکل است. من به راحتی می توانم این اتفاق را تصور کنم.”نمودار قیمتی کاردانوبه دنبال جهش های سریع و مکرر کاردانو از سطح ۱.۰۰ دلاری، که نشانه ای از حمایت بسیار قوی است، کاپو اعلام کرده است که سبد کاردانوی خود را دوبرابر کرده.“من نمی توانم بیشتر از این دیدگاه صعودی داشته باشم.”سطح حمایتی کاردانو در ۱ دلاراین معامله گر پرطرفدار، دیدگاه صعودی خود را در مورد توکن اثبات سهام ولیدیتی (Validity) و دو آلتکوین دیگر، توکن بومی پولکاسوآپ (Polkaswap) به نام پی سوآپ (PSWAP) و شبکه سورا (Sora) با توکن زر (XOR) اعلام می کند.“ولیدیتی نمودار بسیار صعودی دارد. همچنین PSWAP و XOR نیز نشانه های صعودی نمایان کرده اند.”نمودار قیمتی ولیدیتیدر مورد بیت کوین، وی معتقد نیست که چرخه صعودی بازار به پایان رسیده باشد. او می گوید که بزرگترین رمزارز جهان که از اصلاح اخیر جان سالم به در خواهد برد و تا نزدیکی سطح ۴۰۰۰۰۰ دلاری در اواخر سال جدید صعود خواهد کرد، که نشان دهنده سود بالقوه ۹۷۷ درصدی از قیمت ۳۷۱۱۷ دلار است.نمودار قیمتی بیت کوین“این سطوح تثبیت و درجا زدن (۴۰ هزار دلار تا ۶۰ هزار دلار) احتمالاً کف چرخه نزولی بعدی خواهد بود.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هدف قیمتی بسیار بالای کاردانو و 3 آلتکوین پر پتانسیل دیگر از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×