روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ثروتمندترین کیف پول دوج کوین به چه شخص یا سازمانی تعلق دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ منتشر شد.

ثروتمندترین کیف پول دوج کوین به چه شخص یا سازمانی تعلق دارد؟

[…]

نوشته ثروتمندترین کیف پول دوج کوین به چه شخص یا سازمانی تعلق دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پشت پرده ثروتمندترین کیف پول دوج کوینمعامله گران بازار رمزارزها در تلاشند تا تعیین کنند که چه کسی ثروتمندترین کیف پول دوج کوین (Dogecoin) موجود را در اختیار دارد، که در زمان انتشار این خبر ۳۶.۷۱ میلیارد دلار دوج کوین به ارزش ۱۲.۷۳ میلیارد دلار را در اختیار دارد.آیا ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل شرکت تسلا صاحب این کیف پول است؟ این کیف پول و همین آدرس همچنین دارای تاریخچه معامله ای شامل ۲۸.۰۶۱۹۷۱ واحد از رمزارز دوج کوین است که اتفاقاً اعداد آن با تاریخ تولد ایلان ماسک، ۲۸ ژوئن ۱۹۷۱، یکی است.اما ایلان ماسک آن را نفی کرده و به صرافی رابین هود (Robinhood)، امپراتوری تجاری ولادیمیر تنف (Vladimir Tenev)، به عنوان مالک احتمالی آن اشاره می کند. با این حال تنف می گوید اینطور نیست. وی افزود:“هر رمزارزی که در دست داشته باشیم به منظور ایجاد دسترسی به منابع برای مشتریان خود است. ما در هیچ یک از رمزارزهایی که به صورت اختصاصی نگهداری می کنیم و یا موارد مشابه آن دارایی های قابل توجهی نداریم.”حداقل به گفته مدیرعامل بایننس (Binance)، چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، یک چیز مسلم است. او مطمئن است که صاحب بزرگترین کیف پول دوج کوین، بایننس نیست. او همچنین بعید می داند که هر صرافی دیگری نیز بخواهد پشت پرده این کیف پول مرموز باشد. وی خطاب به ایلان ماسک می گوید:“ایلان، این کیف پول، که کنترل ۳۰ درصد از کل عرضه را در دست دارد، متعلق به بایننس نیست. همچنین بر اساس الگوی های استفاده و … من به طور جدی شک دارم که مربوط به صرافی دیگری نیز باشد. البته که شاید من اشتباه می کنم. چه کسی به تو گفته؟ ممکن است بهتر باشد منبع خود را بررسی کنی. با آرزوی بهترین ها.”ماسک یکی از حامیان مشتاق دوج کوین است و صرافی رابین هود نیز یکی از اصلی ترین راه های خرید این رمزارز برای معامله گران خرد است.هفته گذشته، ماسک اعلام کرد که شرکت اکتشافات فضایی خود یک ماموریت ماه را آغاز می کند که هزینه های ان با استفاده از دوج کوین پرداخت می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ثروتمندترین کیف پول دوج کوین به چه شخص یا سازمانی تعلق دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×