روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 2 خرداد ؛ آیا ریزش بیشتری در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در 2 خرداد ؛ آیا ریزش بیشتری در راه است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۲ خرداد ؛ آیا ریزش بیشتری در راه است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۲ خرداد ؛ آیا ریزش بیشتری در راه است؟بایننس کوین (BNB) پس از سقوط قیمت ۶۰ درصدی همچنان فشار فروش بالایی را تحمل می کند و کف قیمتی چند روز گذشته نیز به تازگی شکسته شده است. در ادامه با تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۲ خرداد همراه ما باشید.در این هفته قیمت بایننس کوین پس از ثبت سقف تاریخی در تراز ۶۹۰ دلار، با ریزش بیت کوین همراه شد و سقوطی ۶۰ درصدی را تجربه کرد اما همچنان فشار فروش قابل لمس است و شکستن تراز حمایتی ۲۸۰ دلار که در ریزش اخیر چندیدن بار مانع از افت بیشتر شده بود نیز نشان از ادامه روند ریزشی دارد.در این ماه صرافی بایننس پلتفرم معاملات NFT خود را راه اندازی می کند اما ترس ایجاد شده در سرمایه گذاران تا به حال اجازه نداده است که چنین خبری تاثیر مثبتی در قیمت BNB بگذارد.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۳ درصد کاهش یافته و حجم معاملات نیز ۵۰ درصد پایین آمده است. در حال حاضر BNB در تراز ۲۷۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۳.۳ میلیارد دلار در رتبه ششم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.به طور کلی به نظر می رسد که در حال حاضر فروشندگان کنترل اوضاع را در دست گرفته اند و شیب زیاد ریزش اخیر ممکن است نشانی از تغییر روند بلند مدت باشد. در نمودار ۴ ساعته یک خط روند نزولی ایجاد شده است که تا زمانیکه شکسته نشود نمی توان انتظار تشکیل یک موج صعودی را داشت.نمودار ۴ ساعته قیمت BNBدر صورت ادامه یافتن شدت عرضه ها، اولین حمایت در تراز ۲۴۰ دلار قرار دارد و بعد از آن مهم ترین حمایت قیمت، سطح ۲۰۰ دلار می باشد که احتمالا تقاضای خوبی در این ناحیه وجود دارد و می تواند مانع از ریزش بیشتر بشود.از طرف دیگر تراز ۲۸۰ دلار اکنون به مقاومت تبدیل شده است و مقاومت بعدی در تراز ۳۰۰ دلار قرار دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 2 خرداد ؛ آیا ریزش بیشتری در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×