روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 2 خرداد ؛ موج صعودی بعدی چه زمانی آغاز می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 2 خرداد ؛ موج صعودی بعدی چه زمانی آغاز می‌شود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۲ خرداد ؛ موج صعودی بعدی چه زمانی آغاز می شود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۲ خردادقیمت اتریوم (ETH) پس از ثبت سقف تاریخی خود در تراز ۴۴۰۰ دلارt تا به حال سقوطی ۵۰ درصدی را تجربه کرده است. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۲ خرداد همراه ما باشید.با بالا رفتن سلطه بیت کوین، پول در جریان از آلتکوین ها در حال خارج شدن است و میزان سلطه اتریوم نیز از ۲۱ درصد به ۱۷ درصد رسیده است. به نظر می رسد تا زمانی که سلطه BTC به ۵۰ درصد نرسد رشد آلتکوین‎ ها آغاز نمی شود.در ۲۴ ساعت گذشته قیمت اتریوم ۱۴ درصد کاهش یافته و حجم معاملات نیز ۳۴ درصد پایین آمده است که نشان می دهد ترس در معامله گران برای خرید هنوز وجود دارد. در حال حاضر این رمزارز در تراز ۲۰۹۵ دلار معامله می شود و ارزش بازاری معادل ۲۴۷ میلیارد دلار دارد.قیمت همچنان درون کانال صعودی خود قرار دارد و هنوز کندلی زیر آن بسته نشده است اما با توجه به فشار فروش کنونی از دست رفتن کف کانال نیز محتمل است و به طور کلی به نظر می رسد که فروشندگان کنترل اوضاع را در دست دارند.مهم ترین حمایت قیمت در تراز ۱۹۵۰ دلار قرار دارد که تا به حال چندین بار مانع از ریزش بیشتر شده است اما در صورت ادامه دارتر شدن اصلاح بیت کوین، این سطح نیز ممکن است از دست برود. حمایت بعدی در محدوده ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار قرار دارد.نمودار ۴ ساعته قیمت ETHدر نمودار ۴ ساعته یک خط روند نزولی نیز ایجاد شده است و تا زمانی که شکسته نشود موج صعودی بعدی آغاز نمی شود. در صورت برگشت قیمت از محدوده های کنونی، نخستین مقاومت در تراز ۲۵۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۲۸۰۰ دلار مقاومت بعدی محسوب می شود.در انتها با توجه به نوسان زیاد قیمت بهتر است از انجام معاملات اهرم دار دوری کنید و تا بهتر مشخص شدن روند کلی بازار صبر بیشتری به خرج دهید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 2 خرداد ؛ موج صعودی بعدی چه زمانی آغاز می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×