روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رابرت کیوساکی: به جای غر زدن در قیمت های پایین بیت کوین بخرید ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ منتشر شد.

رابرت کیوساکی: به جای غر زدن در قیمت های پایین بیت کوین بخرید !

[…]

نوشته رابرت کیوساکی: به جای غر زدن در قیمت های پایین بیت کوین بخرید ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

در قیمت های پایین بیت کوین بخرید!رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب پر فروش “پدر پولدار، پدر بی پول”، اکنون که بیت کوین (Bitcoin) در حال سقوط است، خطاب به تمام سرمایه گذاران گفته است: ” بیت کوین بخرید “، بخصوص برای آن دسته از سرمایه گذارانی که پیش از این می گفتند توان خرید این رمزارز را ندارند.به طور مشابهی، وی بیان کرده است که اکنون همه می توانند آلتکوین هایی را که عملکردی به مراتب بهتر از بیت کوین داشته اند را با چند دلار خریداری نمایند. وی با بیان این مطلب گفته است که هم اکنون بایدن، فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا مشکلات اصلی بر سر راه سرمایه گذاران هستند، نه بیت کوین و ایلان ماسک (Elon Musk).رابرت کیوساکی، نویسنده معروف و سرمایه گذار شناخته شده، بار دیگر سرمایه گذاران را تشویق کرده است که اکنون که بازار رمزارزها با یک سقوط تند و تیز مواجه شده است نسبت به خرید بیت کوین مبادرت ورزند. وی به این افت فاحش قیمت به چشم یک فرصت خرید عالی نگاه می کند.کیوساکی هفته گذشته در توییتی گفته بود:“من اغلب می شونم که برخی افراد می گویند ما توان خرید بیت کوین را نداریم. یک خبر خوب، قیمت بیت کوین در حال سقوط است و اکنون شما این فرصت را دارید. اطلاعات خودتان را افزایش دهید. با پرداخت چند دلار کوین هایی را بخرید که عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین دارند. دست از غر زدن بردارید و کاری انجام دهید.به خاطر داشته باشید که ایلان ماسک و بیت کوین مسئله اصلی نیستند. مسئله اصلی فدرال رزرو، خزانه داری و جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا هستند. بیت کوین، طلا و نقره راه حل هستند.”کیوساکی به طور خاص از هیچ رمزارز دیگری نام نیاورده است. به همین دلیل سرمایه گذاران نیاز خواهند داشت تا پیش از سرمایه گذاری تحقیقات لازم را انجام دهند. کیوساکی در ادامه گفته است:“فدرال رزرو برای اینکه بدهی های خودش را با دلار ارزانتر پرداخت کند به تورم نیاز دارد. فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش خواهد داد و باعث خواهد شد تا سهام، اوراق قرضه، املاک و مستقلات و طلا سقوط کنند. ساختارهای دولتی فدرال رزرو را وادار خواهند کرد تا پول تقلبی بیشتری چاپ کند. بیت کوین، طلا و نقره را رها نکنید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رابرت کیوساکی: به جای غر زدن در قیمت های پایین بیت کوین بخرید ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×