روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ریزش دوباره رمزارزها و تشدید موج فروش در سرتاسر بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ منتشر شد.

ریزش دوباره رمزارزها و تشدید موج فروش در سرتاسر بازار

[…]

نوشته ریزش دوباره رمزارزها و تشدید موج فروش در سرتاسر بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تشدید موج فروش در سرتاسر بازاربا عمیق شدن شدت فروش آخر هفته معامله گران، قیمت بیت کوین (Bitcoin) و آلتکوین ها یک موج فروش سنگین دیگر از ضرر را نشان می دهند.بیت کوین و کلیت بازار رمزارزها موج دیگری از فروش یک شبه را تجربه کردند که در ۲۳ مه با افزایش فشار فروش توکن ها به به کف های قیمتی چند ماهه رسیده ایم. فروش گسترده در بازار منجر به کاهش ارزش کل بازار رمزارزها به اندازه ۲۵۰ میلیارد دلار دیگر و رسیدن به محدوده ۱.۳۳ تریلیون دلاری شده.میزان ارزش کل بازار در حال حاضر ۴۶ درصد عقب نشینی از سقف خود در تاریخ ۱۱ می با ارزش ۲.۵۶ تریلیون دلار را تجربه کرده است. اما روند خیره کننده رویدادها باعث شده است که اکثر قریب به اتفاق معامله گران سعی کنند تا حداقل سودهای باقی مانده خود را از بازار بیرون بکشند.نمودار ارزش کل بازار رمزارزهاجدیدترین موج فشار فروش با موفقیت توانست تا سطح حمایتی ۳۶۰۰۰ دلاری را شکسته و قیمت بیت کوین را به محدوده ۳۱۰۰۰ دلاری برساند.اتریوم (ETH) با ۲۰ درصد کاهش قیمت مواجه شد که ارزش آن را برای دومین بار در یک هفته به زیر ۲۰۰۰ دلار کاهش داد، که ۵۶ درصد کاهش قیمت را از سقف تاریخی خود در تراز ۴۳۶۲ دلاری نشان می دهد.در حالی که پس از چندین هفته کاهش قیمت، میزان اصلاحات بیت کوین شروع به کاهش پیدا کرده است، ادامه موج فروش بازار آلتکوین ها باعث شده تا حداقل ۳۰ درصد دیگر از ارزش ۱۰۰ رمزارز برتر بازار دوباره کاهش پیدا کند و تعداد بسیار زیادی از معامله گران را در سرتاسر جهان بیشتر متضرر کند.پولکادات (Polkadot) بیش از ۴۰ درصد سقوط کرده و به کف قیمتی ۱۴ دلار رسیده است. سولانا (Solana) 36 درصد از ارزش خود را از دست داده و به محدوده قیمتی ۱۹ دلار رسیده است.متیک (MATIC) که همین ۵ روز گذشته به سقف تاریخی خود در محدوده ۲.۶۸ دلاری رسیده بود، هم اکنون ۶۹ درصد افت کرده و در زمان نوشتن این مقاله زیر تراز ۰.۸۴ دلار معامله می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ریزش دوباره رمزارزها و تشدید موج فروش در سرتاسر بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×