روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی متیک (پولیگان) در 3 خرداد ؛ بهترین بازگشت قیمت در میان آلتکوین‌ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی متیک (پولیگان) در 3 خرداد ؛ بهترین بازگشت قیمت در میان آلتکوین‌ها

[…]

نوشته تحلیل قیمتی متیک (پولیگان) در ۳ خرداد ؛ بهترین بازگشت قیمت در میان آلتکوین ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی متیک (پولیگان) در ۳ خردادمتیک (MATIC) نیز مانند سایر آلتکوین ها در این هفته ریزش سنگینی را تجربه کرد و قیمت این رمزارز از سقف تاریخی خود در تراز ۲.۷۱ دلار تا سطح ۰.۷۴ دلار کاهش پیدا کرد. در ادامه با تحلیل قیمتی متیک (پولیگان) در ۳ خرداد همراه ما باشید.علی رغم ریزش پرشتاب اخیر، متیک از کف روز گذشته خود رشدی ۱۰۰ درصدی را داشته و یکی از رمزارزهای برتر در بهبود قیمت بوده است.در ۲۴ ساعت گذشته قیمت این ارز دیجیتال ۵۷ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۱۵۵ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر متیک در تراز ۱.۴۹ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۸ میلیارد دلار در رتبه شانزدهم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد. میزان کل سرمایه قفل شده در این پرو ژه نیز ۸ میلیارد دلار می باشد.در نمودار ۴ ساعته یک خط روند صعودی ایجاد شده است که اکنون از قیمت پشتیبانی می کند و روز گذشته نیز مانع از افت بیشتر شد.نمودار ۴ ساعته قیمت MATICدر همین تایم فریم، قیمت به تازگی یک خط روند نزولی کوتاه مدت را شکسته است و اکنون در حال تلاش برای رد شدن از مقاومت ۱.۵ دلاری می باشد. اگر خریدران موفق به تثبیت قیمت در بالای این تراز بشوند می توان رشدی تا تراز ۱.۸۵ دلار داشت و پس از آن اصلی تری مقاومت در تراز ۲.۵ دلار واقع شده است.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۱.۳ دلار می باشد و بعد از آن سطح ۱ دلار می تواند مانع از ریزش بیشتر بشود اما کلیدی ترین سطح حمایت، تراز ۰.۷ دلار است که کف قبلی ایجاد شده نیز می باشد و اگر این سطح از دست برود احتمالا ریزشی تا محدوده ۰.۳۸ دلار را شاهد خواهیم بود.با توجه به جو روانی بازار، فعلا خرید در این قیمت ها پیشنهاد نمی شود و بهتر است تا زمان پایان ریزش بیت کوین، در باز کردن معامله صبر بیشتری به خرج داد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی متیک (پولیگان) در 3 خرداد ؛ بهترین بازگشت قیمت در میان آلتکوین‌ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×