روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " توصیه هایی برای خرید در کف های قیمتی دوره اصلاح از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ منتشر شد.

توصیه هایی برای خرید در کف های قیمتی دوره اصلاح

[…]

نوشته توصیه هایی برای خرید در کف های قیمتی دوره اصلاح اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

توصیه هایی در رابطه با خرید در کف های قیمتیمایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر ارشد بازار رمزارزها، دارایی هایی را که در کف های قیمتی جریان سقوط شدید بازار خریداری کرده است اعلام می کند.در میان افت سرسام آور در بازار، ون دی پوپ در حال آماده سازی استراتژی خرید خود است، زیرا برخی آلتکوین ها تحت تاثیر اصلاح بیت کوین (Bitcoin)، کاهش قیمتی مناسبی را از خود نشان داده اند.“آلتکوین ها آنقدر افت نکرند، بعضی از آنها حتی در جفت بیت کوینی خود تکان هم نخوردند… اما روز چهارشنبه وحشت شروع شد و دیدیم که آلتکوین ها نیز شروع به کاهش شدید کردند.اگر می خواهید وارد این بازار شوید، الان بهترین لحظه است. سطح ترس بسیار شدید است. وحشت همه جا را فرا گرفته است. بحث این است که حوزه رمزارز به طور قانونی مرده است، اما در حقیقت چه تغییر اساسی در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) و همه آن آلتکوین ها و پروژه های دیگر ایجاد شده است؟ هیچ چیزی. اتریوم (Ethereum) در برابر بیت کوین هنوز در چرخه صعودی قرار دارد.”ون دی پوپ این آخر هفته در توییتر خود اعلام کرد که از پول نقد حاشیه ای برای خرید کف های قیمتی در پروژه های اوراکل چین لینک (Chainlink)، دی آی ای (DIA) و همچنین خود بیت کوین استفاده کرده است.این تحلیلگر اضافه می کند که اگر سرمایه گذاران می خواهند هم از فرصت خرید در کف قیمت استفاده کنند و هم تا آنجا که ممکن است از سرمایه خود محافظت کنند، نکته اصلی این است که به پروژه های بزرگ مانند اتریوم یا لایت کوین (Litecoin) نگاه کنند.ون دی پوپ پیش بینی می کند، همانطور که در گذشته اتفاق افتاده است، هنگامی که بیت کوین اصلاحات خود را در محدوده ۳۰۰۰۰ دلار تمام کرده گارد صعودی بگیرد، آلتکوین ها سریعا به دنبال آن حرکت می کنند و احتمالاً فرصت ورود دیگری را نخواهند داد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توصیه هایی برای خرید در کف های قیمتی دوره اصلاح از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×