روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سودهای 100 تا 200 برابری در انتظار بازار رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ منتشر شد.

سودهای 100 تا 200 برابری در انتظار بازار رمزارزها

[…]

نوشته سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابری در انتظار بازار رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بازار رمزارزها پیش به سوی سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابریمدیر عامل سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و مدیر عامل فعلی ریئل ویژن (Real Vision)، رائول پال (Raoul Pal)، چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت بیت کوین (Bitcoin) را ارزیابی می کند. وی معتقد بازار رمزارزها همچنان پتانسیل سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابری را دارد.در یک توییت قبل از ریزش بازار، پال گفته بود که علاقه مندی طرفداران بیت کوین به لیزر روی عکس های پروفایل خود در توئیتر، از نظر وی، احتمالاً نشانه اعتماد به نفس بیش از حد و یک سقف محلی در بازار رمزارزها است.“من به نوعی گفتم چشمان لیزری ایده خوبی نیست… زمانی بود که در محدوده سقف محلی بودیم. کسانی که مغرور هستند، هیچ وقت نمی توانند به موقع معاملات خود را انجام دهند.”به دنبال اصلاح بزرگ در بازار رمزارزها، این استاد اقتصاد کلان می گوید که او به دنبال آخرین پول نقدی است که می تواند پیدا کند تا با استفاده از آن وضعیت پروتفوی خود را بهبود ببخشد. علیرغم اقدامات و روند ترسناک قیمت، پال اعتقاد ندارد که ما هنوز شاهد بالای سقف بازار صعودی بوده ایم.“من الان دیگر به جایی رسیده ام که در گوشه کنار خانه به دنبال پول نقد می گردم. اما به هر حال دیگر این ماهیت بازار بود و باید سختی های آن را تحمل کرد”“لطفا توجه کنید که من فکر نمی کنم به سقف چرخه صعودی رسیده باشیم. فقط یک تصحیح بزرگ زمان بر.”پال برای اینکه نشان دهد به احتمال زیاد فقط درون یک وقفه در چرخه صعودی بازار هستیم و پس از طی شدن این دوره افزایش قیمت خواهیم داشت، روند قیمتی کل چرخه صعودی سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ را نشان می دهد و آن ها را با این چرخه مقایسه می کند تا شباهت های قابل توجهی را نمایان کند.“این نمودار ها ممکن است برای شما مفید واقع شوند… نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار روند قیمتی سال ۲۰۱۳.”نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار ۲۰۱۳نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار ۲۰۱۷بعلاوه، وی نمودار قیمتی روند فعلی بیت کوین را با نمودار سال ۲۰۱۷ مقایسه می کند تا نشان دهد که همچنان فاصله زیادی با سقف چرخه صعودی داریم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سودهای 100 تا 200 برابری در انتظار بازار رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×