روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 4 خرداد ؛ حمله به تراز 42500 دلار و فراتر از آن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 4 خرداد ؛ حمله به تراز 42500 دلار و فراتر از آن

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۴ خرداد ؛ حمله به تراز ۴۲۵۰۰ دلار و فراتر از آن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۴ خردادبیت کوین (BTC) پس از رشد ۲۵ درصدی از کف قیمتی دو روز گذشته خود اکنون در حال تلاش برای عبور از سطح ۴۰۰۰۰ دلار است که پس از فتح آن می توان به ترازهای ۴۲۵۰۰ دلار و بالاتر رسید. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۴ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۶.۵ درصد افزایش یافته و حجم معاملات ۲۲ درصد کاهش پیدا کرده است. در حال حاضر پادشاه ارزهای دیجیتال در تراز ۳۸۸۷۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۷۳۱ میلیارد دلار، ۴۳.۵ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.روز گذشته قیمت بیت کوین بالاخره توانست از روند نزولی ایجاد شده خارج شود و در نمودار ۱ ساعته پولبک آن نیز تکمیل شده است. بنابراین می توان انتظار یک موج صعودی کوتاه مدت را داشت.در همین تایم فریم یک سقف بالاتر از سقف قبلی ایجاد شده است که نشان می دهد روند نزولی حداقل در کوتاه مدت به پایان رسیده است. با ثبت شدن یک کف قیمتی بالاتر نیز می توان از این موضوع اطمینان حاصل کرد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویناکنون قیمت این ارز دیجیتال در تراز ۳۸ درصد فیبوناچی دو نقطه ای کشیده شده از سقف ۶۰۰۰۰ دلار تا کف ۳۰۰۰۰ دلار قرار دارد و در صورت تثبیت قیمت بالای ۳۹۰۰۰ دلار، می توان رشدی تا تراز ۴۲۵۰۰ دلار داشت.همچنین قیمت مستعد تشکیل الگوی سر و شانه از کف است که خط گردن آن در نمودار مشخص شده است و هدف این الگو در محدوده ۴۶۰۰۰ دلار قرار دارد که مطابق با تراز ۶۱ درصد فیوبناچی ذکر شده نیز می باشد.در صورت افزایش یافتن عرضه ها نخستین حمایت در تراز ۳۸۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن حمایت ۳۵۰۰۰ دلار می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود. همچنان تراز ۳۰۰۰۰ دلار مهمترین سطح حمایتی محسوب می شود که می تواند آخرین سنگر برای بازگشت به روند صعودی باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 4 خرداد ؛ حمله به تراز 42500 دلار و فراتر از آن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×