روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین کش ؛ آیا خریداران کنترل اوضاع را در دست می‌گیرند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین کش ؛ آیا خریداران کنترل اوضاع را در دست می‌گیرند؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین کش ؛ آیا خریداران کنترل اوضاع را در دست می گیرند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین کش در ۴ خردادقیمت بیت کوین کش (BCH) در هفته گذشته مانند سایر آلتکوین ها سقوطی ۷۰ درصدی را تجربه کرد و از سقف تاریخی خود در تراز ۱۶۶۵ دلار تا ۴۶۵ دلار کاهش پیدا کرد. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین کش در ۴ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین کش ۹ درصد افزایش یافته اما حجم معاملات ۸ درصد پایین آمده است. در حال حاضر این ارز دیجیتال در تراز ۶۸۱ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۱۳.۱ میلیارد دلار در رتبه یازدهم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.در طی اصلاح قیمت اخیر، بیت کوین کش خط روند صعودی بلند مدت خود را شکست اما روز گذشته موفق شد که دوباره به بالای آن بازگردد.نمودار ۴ ساعته قیمت BCHبا اینکه قیمت LTC از کف قیمتی روز گذشته ۴۷ درصد تا به اینجا رشد داشته است اما همچنان نتوانسته است از خط روند نزولی ایجاد شده عبور کند بنابراین نمی توان گفت که ریزش ها تمام شده است و خرید در این محدوده ریسک بالایی را به همراه دارد.در صورت شکسته شدن این خط روند و تثبیت قیمت در بالای تراز ۸۵۰ دلار، یک موج صعودی جدید شکل می گیرد که نخستین مقاومت پیش روی آن در تراز ۱۰۰۰ دلار قرار دارد که منطبق بر تراز ۶۱ درصد فیبوناچی دو نقطه‎ ای کشیده شده از سقف ۱۶۶۵ دلار تا کف ۴۶۶ دلار نیز می باشد.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها مهم ترین حمایت های قیمت در ترازهای ۶۰۰ و ۵۰۰ دلار قرار دارند.فراموش نکنید که با توجه ریزش پرشتاب اخیر و قدرتمند بودن روند نزولی ایجاد شده، ترس در معامله گران زیاد شده و افراد زیادی به محض رسیدن به نقطه سر به سر از معاملات خود خارج می شوند که این امر فشر فروش ایجاد می کند و ممکن است روند صعودی پایان یافته باشد و هر موج صعودی تنها فرصت خروج به شمار رود. بنابراین بهتر است که تا بازگشت کامل به روند صعودی در انجام معاملات صبر داشته باشید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین کش ؛ آیا خریداران کنترل اوضاع را در دست می‌گیرند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×