روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا نشانه هایی مبنی بر ادامه یافتن چرخه صعودی بیت کوین وجود دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ منتشر شد.

آیا نشانه هایی مبنی بر ادامه یافتن چرخه صعودی بیت کوین وجود دارد؟

[…]

نوشته آیا نشانه هایی مبنی بر ادامه یافتن چرخه صعودی بیت کوین وجود دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نشانه هایی مبنی بر ادامه یافتن چرخه صعودی بیت کویننیکولاس مرتن (Nicholas Merten)، تحلیلگر مشهور بازار رمزارزها، توجه معامله گران را به برخی از نشانه های بازار مبنی بر ادامه یافتن چرخه صعودی و عدم وجود روندی نزولی جلب می کند.در جلسه استراتژی جدید، مرتن مفهوم گسترش چرخه (Expanding Cycles) یا ایده اینکه هر چرخه صعودی بازار بیت کوین (Bitcoin) کمی طولانی تر از چرخه قبلی است را مطرح می کند. طبق این مفهوم، اوج چرخه صعودی فعلی از نظر تئوری در آینده ای فراتر از انتظار بسیاری خواهد بود.“ما تقریباً مطابق با عملکردمان در چارچوب زمانی مشابه با چرخه سال ۲۰۱۷ یا همان چرخه شماره ۳ هستیم… مهمترین چیزی که می خواهم تأکید کنم این است که آیا شما طرفدار تئوری گسترش چرخه ها هستید یا نه؟ از لحاظ تاریخی، در ۳ تا از ۴ تا چرخه ای که تا کنون تجربه کرده ایم (من جمله چرخه فعلی) فراِند رسیدن از کف چرخه تا سقف آن هر بار زمان بیشتری نسبت به چرخه قبلی برده است. ما می توانیم این موضوع را خیلی واضح ببینیم. فاصله بین چرخه ها هماهنگ شده اند.تمام داده های اینجا یک واقعیت کاملاً واضح را نشان می دهد: این احتمال وجود دارد، گرچه تضمین شده نیست، اما به احتمال زیاد هنوز به پایان کار چرخه صعودی بازار نرسیده ایم.”مقایسه چرخه فعلی با چرخه های قبلیمرتن همچنین به این واقعیت اشاره می کند که در چرخه های صعودی قبلی و همچنین بازارهای سنتی، در اوج روند ها معمولاً قله های تیز یا به اصطلاح قله های انفجاری (Blow-off Tops) ایجاد می شود، در حالی که بیت کوین یک الگوی گرد و آهسته را در چند ماه اخیر شکل داده است.“در تمام این چرخه ها، ما چیزی را داریم که به عنوان قله های انفجاری شناخته می شود، جایی که شما متوجه می شوید همه چیز کاملاً سرخوشانه است.”مرتن تأکید می کند که از کف تا سقف فعلی، این چرخه فقط ۱۲۲ هفته زمان برده است، در حالی که چرخه قبلی تقریبا ۱۵۲ هفته طول کشیده است. اگر تئوری گسترش چرخه ها درست باشد، چرخه صعودی فعلی بازار می تواند حداقل ۳۰ هفته دیگر ادامه یابد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا نشانه هایی مبنی بر ادامه یافتن چرخه صعودی بیت کوین وجود دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×