روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بنیاد توسعه استلار 15 میلیون دلار در یک صرافی رمزارز سرمایه گذاری می کند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ منتشر شد.

بنیاد توسعه استلار 15 میلیون دلار در یک صرافی رمزارز سرمایه گذاری می کند!

[…]

نوشته بنیاد توسعه استلار ۱۵ میلیون دلار در یک صرافی رمزارز سرمایه گذاری می کند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری بزرگ بنیاد توسعه استلارارتم (Airtm) در تلاش است تا هزاران چالش مالی در آمریکای لاتین را من جمله دسترسی عادلانه و با قیمتی مناسب به سیستم بانکی جهانی، حل کند و حالا با کمک بنیاد توسعه استلار گامی بزرگ در این راه برخواهند داشت.ارتم، یک کیف پول دیجیتال و اپراتور صرافی مستقر در مکزیکو سیتی (Mexico City)، به منظور گسترش خدمات مالی و پذیرش ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین، ۱۵ میلیون دلار بودجه از بنیاد توسعه استلار (Stellar Development Foundation) یا SDF دریافت کرده است.این سرمایه گذاری که SDF به عنوان بخشی از صندوق اینترپرایز (Enterprise) خود انجام داده است و بزرگترین سرمایه گذاری این بنیاد محسوب می شود، ارتم را قادر می سازد تا در سال آینده با استلار (Stellar) ادغام شود. به عنوان بخشی از شبکه استلار، ارتم می تواند دسترسی بهتر به خدمات مالی جهانی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.اهداف ارتمروبن گالیندو استکل (Ruben Galindo Steckel) مدیر عامل ارتم گفت:“ارتم وجود دارد زیرا سیستم های مالی در سراسر کشورهای در حال توسعه با نیازهای مردم و خواسته های جهانی آنها مطابقت ندارند.با این سرمایه گذاری و ادغام ما با شبکه استلار، ما همچنان برای انجام وظیفه خود تلاش خواهیم کرد که به مصرف کنندگان و مشاغل در سراسر این جهان در حال توسعه، کمک کنیم تا به پول ثابتی که ارزش خود را حفظ می کند، قابلیت انتقال دادن آن بدون هیچ هزینه کارمزدی میسر است، با اقتصاد جهانی همخوانی دارد و می تواند به عنوان ارزی محلی در هر زمان، و هر مکانی که لازم باشد نقد شود.”بنیاد توسعه استلار سازمانی غیرانتفاعی است که از فناوری بلاکچین برای ساده سازی بهتر خدمات مالی جهانی استفاده می کند. صندوق سرمایه گذاری اینترپرایز این شرکت تنها در سال جاری در چندین پروژه سرمایه گذاری کرده است. این پروژه ها شامل ۵ میلیون دلار سرمایه گذاری در وایره (Wyre) و تخصیص ۷۵۰۰۰۰ دلار به سیستم پرداخت کوری (Cowrie) مستقر در نیجریه می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بنیاد توسعه استلار 15 میلیون دلار در یک صرافی رمزارز سرمایه گذاری می کند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×