روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد انفجاری قیمت پولیگان (matic) پس از حمایت مارک کوبان از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ منتشر شد.

رشد انفجاری قیمت پولیگان (matic) پس از حمایت مارک کوبان

[…]

نوشته رشد انفجاری قیمت پولیگان (MATIC) پس از حمایت مارک کوبان اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد انفجاری قیمت پولیگان (MATIC) پس از حمایت مارک کوبانپولیگان (Polygon) پس از حمایت یکی میلیاردرهای سرشناس حوزه فناوری، رشد انفجاری قیمت را پشت سر گذاشته است. پولیگان، یک راهکار لایه ۲ مقیاس پذیری برای بلاکچین اتریوم، به یک بستر فناوری پرطرفدار برای توسعه دهندگان و کاربران تبدیل شده و به سرعت در حال توسعه است.قیمت متیک (MATIC)، توکن اصلی شبکه پولیگان، طی ۲۴ ساعت گذشته رشد انفجاری ۳۲ درصدی را تجربه کرده و به بالاتر از تراز ۲ دلار راه یافته است. در زمان نگارش این مطلب متیک با قیمت ۲.۱۳ دلار معامله می شود و به ارزش بازاری بالغ بر ۱۳.۱ میلیارد دلار دست یافته است. روند صعودی اخیر در حالی قدرت گرفته است مارک کوبان (Mark Cuban)، میلیاردر شناخته شده در حوزه فناوری، به طور رسمی حمایت خود از این استارتاپ بلاکچینی هندی را اعلام کرد.مارک کوبان، که ارزش خالصی در حدود ۴.۴ میلیارد دلار دارد، به طور فزاینده ای در حال سرمایه گذاری در حوزه رمزارز است و پولیگان (MATIC) جدیدترین سرمایه گذاری وی در حوزه رمزارز و فناوری بلاکچین محسوب می شود.پولیگان یک راهکار لایه ۲ مقیاس پذیر است و در سال ۲۰۱۷ توسط چند مهندس نرم افزار هندی پایه گذاری شده است. سندیپ نایلوال (Sandeep Nailwal)، یکی از هم بنیان گذاران پروژه پولیگان، ضمن اعلام این خبر گفته است:“ما با سرمایه گذاران بسیاری صحبت کرده ایم، اما مذاکرات ما با مارک کوبان واقعاً دیوانه کننده بود. این بسیار چشمگیر بود که او ریزه کاری های این صنعت، فناوری و پذیرش پروژه از سوی جامعه اتریوم پس از ماه ها تلاش مستمر تیم ما را می دانست. او پیش از این در خصوص این نکات فکر کرده بود و سؤالات درستی را مطرح می کرد.”پولیگان ارائه دهنده راهکارهای مقیاس پذیر برای اتریومشبکه بلاکچین اتریوم با دارا بودن زیرساخت های لازم برای فعالیت تعداد بی شماری اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApp)، دیفای (DeFi)، صرافی های ارز دیجیتال غیرمتمرکز (DEX)، قراردادهای هوشمند، توکن های غیرمثلی (NFT) و غیره توانسته است نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. در این میان پولیگان یک رابط بسیار کاربردی و خوش ساخت را برای توسعه زیرساخت های اتریوم و مقایس پذیری آن فراهم کرده است.در نتیجه این شبکه موفق شده است بخصوص در میان جامعه اتریوم، حضوری قدرتمند داشته باشد. مهمترین مسئله ای که شبکه های لایه دوم از سر راه معامله گران و سرمایه گذاران بر می دارند هزینه کارمزد یا گس بالای شبکه اتریوم است. این امر به بسیاری از پروتکل های دیفای کمک می کند تا بتوانند سرویس دهی بهتری به کاربران خود داشته باشند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد انفجاری قیمت پولیگان (matic) پس از حمایت مارک کوبان از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×