روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی سولانا در 5 خرداد ؛ موج صعودی ادامه دار خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ منتشر شد.

تحلیل قیمتی سولانا در 5 خرداد ؛ موج صعودی ادامه دار خواهد بود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی سولانا در ۵ خرداد ؛ موج صعودی ادامه دار خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی سولانا در ۵ خردادقیمت سولانا (SOL) پس از سقوط ۶۷ درصدی هفته گذشته، یک موج صعودی کوتاه مدت را آغاز کرده است و از کف قیمتی چند روز گذشته خود تا به اینجا رشدی ۸۳ درصدی را به ثبت رسانده است. در ادامه با تحلیل قیمتی سولانا در ۵ خرداد همراه ما باشید.این ارز دیجیتال به تازگی در صرافی آمریکایی کوین بیس (COINBASE) لیست شده است که یکی از دلایل بازیابی خوب قیمت آن را همین امر می توان دانست.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۱۹ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۱۹ درصد پایین آمده است. در حال حاضر سولانا در تراز ۳۵.۲ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۹.۵ میلیارد دلار در رتبه هفدهم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.موج صعودی ادامه دار خواهد بود؟در نمودار ۴ ساعته به نظر می رسد که قیمت در حال تکمیل الگوی ABC است که اکنون به هدف اول خود یعنی تراز ۶۱ درصد فیبوناچی سه نقطه ای کشیده شده رسیده است. هدف بعدی این الگو در تراز ۴۵ دلار قرار دارد.اولین مقاومت پیش رو در تراز ۳۵ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۴۰ دلار می تواند رشد قیمتی را مختل کند که با گذشتن از آن می توان مقاومت ۴۸ دلاری رسید.نمودار ۴ ساعته قیمت سولانادر کوتاه مدت یک خط روند نزولی ایجاد شده است که همچنان در مسیر رشد قیمت قرار دارد و تا زمانی که شکسته نشده است نمی توان گفت که ریزش به پایان رسیده است و ممکن است که این موج صعودی، اصلاحی برای ریزش بیشتر باشد بنابراین بهتر است که برای معاملات خود حتما حد ضرر تعیین کنید.در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۳۲ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۲۹ دلار می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت بشود. مهم ترین تراز حمایتی نیز سطح ۲۲ دلار می باشد که شکسته شدن آن به معنای تغییر روند کلی به فاز نزولی است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی سولانا در 5 خرداد ؛ موج صعودی ادامه دار خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×