روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا سقوط گسترده بیت کوین و اتریوم یک تله خرسی بوده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ منتشر شد.

آیا سقوط گسترده بیت کوین و اتریوم یک تله خرسی بوده است؟

[…]

نوشته آیا سقوط گسترده بیت کوین و اتریوم یک تله خرسی بوده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سقوط گسترده بیت کوین و اتریوم ؛ روند نزولی یا تله خرسی ؟آیا سقوط گسترده قیمت بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) اتفاقی بود که باید رخ می داد ؟ یا اینکه شکل گیری این رویداد از پیش برنامه ریزی شده بود؟ آیا بازار صعودی تمام شده است؟ یا اینکه بازار در حال جذب انرژی لازم برای حرکت بزرگ بعدی است؟ حدس و گمان شما هم به اندازه فرضیات ما می تواند درست باشد.اما سایمون ددیک (Simon Dedic)، از مون راک کپیتال (Moonrock Capital)، عقیده دارد که بازیگران ضعیف در تله خرسی گرفتار شده اند و بار دیگر فریب افراد ثروتمند را خورده اند. پیش از اینکه بیشتر در مورد نظرات سایمون ددیک صحبت کنیم، بیاید مطمئن شویم که همگی تعریف درستی از تله خرسی در ذهن داریم:“این امکان وجود دارد که مؤسسات برای افزایش تقاضا و بالا بردن قیمت سهام، با سوق دادن قیمت به ترازهای پایین تر کاری کنند که بازار ریزشی به نظر برسد. این باعث خواهد شد که سرمایه گذاران تازه کار سهام های خود را بفروش برسانند. زمانی که قیمت سهام ریزش کرد، سرمایه گذاران به بازار باز می گردند و قیمت سهام نیز با افزایش تقاضا بالاتر می رود.”حال بیایید نظر ددیک را با دقت بخوانیم:“من متقاعد شده ام که این تنها یک تله خرسی بسیار بزرگ بوده است. من هنوز رسیدن بیت کوین و اتریوم به ترازهای ۱۰۰ و ۹ هزار دلار را دور از ذهن نمی دانم.”نمودار یک روزه قیمت اتریومبرای درک این موضوع بهتر است ابتدا بررسی کنیم پیش از این تله خرسی احتمالی در چه وضعیتی قرار داشته ایم. حدوداً یک ماه پیش، بیت کوین در یک دوره تثبیت قیمت طولانی قرار گرفته بود و اتریوم رشدی انفجاری را تجربه می کرد. نظریه جایگزینی بیت کوین با اتریوم بار دیگر بر سر زبان ها افتاد و تمام نگاه ها به هارد فورک “لندن” اتریوم خیره شده بود، چرا که این به روزرسانی ویژگی غیرتورمی را برای اتریوم به همراه داشت. پس از آن سقوط بازار کریپتو را شاهد بودیم:“یک هفته قبل اتریوم در حال در نوردیدن رکوردهای قیمتی جدید، یکی پس از دیگری بود و تا تراز ۴.۴ هزار دلار پیش رفت. از آن زمان تا کنون، اتریوم وارد یک روند نزولی شده است و به دنبال سقوط بازار همه چیز بدتر شده است.در یک بازه زمانی و در اوج فروش دیوانه وار دارایی ها، قیمت اتریوم پیش از آغاز روند صعودی تا تراز ۱.۹ هزار دلار سقوط کرد. این یک افت فاحش ۵۷ درصدی از اوج تاریخی قیمت اتریوم به حساب می آید.”اما شرایط در حال حاضر به بدی چند روز پیش به نظر نمی رسد. اتریوم یک روند صعودی را در پیش گرفته است و در زمان نگارش این مطلب هر کوین آن ۲۸۱۳ دلار قیمت دارد.آیا ما در تله خرسی گرفتار شده ایم؟اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد همچنان در همان وضعیت قرار داریم. بنابراین هنوز برای یک اظهار نظر نهایی اطلاعات کافی در دست نداریم. اما برخی شاخص ها پیشنهاد دهنده گرفتار شدن فروشندگان در تله خرسی هستند. برای مثال، به نظر می رسد که ددیک یک الگوی تکرار شونده تاریخی را شناسایی کرده است:“روندهای صعودی کلان بیت کوین:۲۰۱۱:دوره صعودی ۹ ماههتله خرسی در ماه ۶ام۲۰۱۳:دوره صعودی ۹ ماههتله خرسی در ماه ۵ام۲۰۱۷:دوره صعودی ۹ ماههتله خرسی در ماه ۶ام۲۰۲۱:ما در ماه ششم هستیم“در هر صورت تله های خرسی تنها تازه کارها را به دردسر می اندازد. در نهایت خوب است بدانیم که در حال حاضر چه وضعیتی داریم و در کجای چرخه قرار گرفته ایم یا اینکه حداقل تئوری هایی در این خصوص داشته باشیم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا سقوط گسترده بیت کوین و اتریوم یک تله خرسی بوده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×