روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیشنهاد رئیس فناوری ریپل برای پشتیبانی از توکن های غیرمثلی در لجر xrp از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ منتشر شد.

پیشنهاد رئیس فناوری ریپل برای پشتیبانی از توکن های غیرمثلی در لجر xrp

[…]

نوشته پیشنهاد رئیس فناوری ریپل برای پشتیبانی از توکن های غیرمثلی در لجر XRP اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پشتیبانی ریپل از توکن های غیرمثلی در لجر XRPدیوید شوارتز (David Schwartz)، یک طرح پیشنهادی را برای پشتیبانی ریپل از توکن های غیرمثلی (NFT) در لجر XRP مطرح کرده است. این طرح پیشنهادی از طریق گیت هاب (Github) مطرح شده و در آن پیشنهاد شده است که دو آبجکت و یک ساختار جدید به دفتر کل توزیع شده XRP اضافه شود.لجر XRP هم اکنون از توکن ها پشتیبانی می کند پس بنابراین با اضافه کردن برخی ویژگی ها می توان پشتیبانی از توکن های غیرقابل تعویض را نیز به آن اضافه کرد. علاوه بر این لجر XRP بهینه است و نسبت به دیگر بلاکچین ها کربن کمتری تولید می کند.پیشنهاد دیود شوارتز همسو با پیشنهادی که تیم توسعه دهنده ریپل قبلاً ارائه داده بود مطرح شده است. این به روزرسانی تحت عنوان “ویژگی جدیدی که پشتیبانی از توکن های غیرقابل تعویض همراه با عملیات شمارش، خرید، فروش و نگهداری این توکن ها را اضافه خواهد کرد” معرفی شده است.این پروپوزال که با همکاری آنچال مالهوترا (Aanchal Malhotra) و نیکولاس بوگالیس (Nikolaos Bougalis) نوشته شده است دو آبجکت و یک ساختار جدید را به لجر XRP اضافه خواهد کرد. اولین آبجکتی که پیشنهاد شده است “NFTToken” است که عملکرد یک توکن غیرمثلی تنها را ارائه خواهد داد و تمام داده های مرتبط با آن را ثبت و نگهداری می کند. دومین آبجکت “NFTTokenOffer” نام دارد که نمایش دهنده پیشنهاد خرید، فروش یا انتقال یک توکن NFT است. در نهایت در این پروپوزال پیشنهاد شده است تا ساختاری تحت عنوان “NFTTokenPage” نیز به این پلتفرم اضافه شود که خواهد توانست مجموعه ای از آبجکت های NFT که توسط یک حساب کاربری نگهداری می شوند را در خود جای دهد.بنابر گزارشی که با جزئیات بالا توسط تیم توسعه دهنده ریپل تهیه شده، لجر XRP برای ارائه یک تجربه برتر در حوزه NFTها و توکنیزاسیون گسترده تر در مقایسه با دیگر بلاکچین ها وضعیت مناسبی دارد.آنها عنوان کرده اند که لجر XRP هزینه مناسب تر و مقیاس پذیری بالاتری نسبت به اتریوم، که هزینه گس و ترافیک بالاتری دارد، خواهد داشت. علاوه بر این توسعه دهندگان ریپل از میل خود برای کاستن از آلودگی های کربنی در تمام بلاکچین ها سخن به میان آورده اند:“توسعه دهندگان با استفاده از لجر XRP یک فرصت استثنایی خواهند داشت تا ضمن کاستن از هزینه های زیست محیطی، اپلیکیشن ها و بازارهای NFT پایدارتری را تولید کنند. همچنین رویکرد ریپل برای شکل دهی یک شبکه پایدارتر به پروژه های NFT اقتصادی تر و سودآورتر برای پدید آورندگان و دسترسی آسان تر مصرف کنندگان منجر خواهد شد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیشنهاد رئیس فناوری ریپل برای پشتیبانی از توکن های غیرمثلی در لجر xrp از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×