روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نشانه هایی از بازگشت روند صعودی در 4 آلتکوین با ارزش بازار بزرگ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ منتشر شد.

نشانه هایی از بازگشت روند صعودی در 4 آلتکوین با ارزش بازار بزرگ

[…]

نوشته نشانه هایی از بازگشت روند صعودی در ۴ آلتکوین با ارزش بازار بزرگ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۴ آلتکوین با ارزش بازار بزرگ که نشانه هایی از معکوس شدن روند دارنداستراتژیست و معامله گر بازار رمزارزها، اسکات ملکر (Scott Melker) می گوید در حالی که پس از اصلاح گسترده بازار علائمی از رشد و نمو در کلیت بازار دیده می شود، نشانه های برگشتی صعودی قوی ای را در ۴ آلتکوین با ارزش بازار بزرگ مشاهده کرده است.در یک ویدیوی جدید، ملکر به ۵۷۵۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود گفت که اتریوم (Ethereum) در جفت بیت کوینی (ETH/BTC) خود شروع به ساختتن یک کف جدید کرده است و این رفتار باعث شده تا توجه وی به این جفت ارز جلب شود.“فشار فروش بسیار سنگینی را در نوزدهم ماه مه مشاهده کردیم و بعد از آن حجم معاملات کاهش یافت. قیمت همچنان به نزول خود ادامه داد اما حجم نیز کاهش یافت. در ۲۳ مه یک حرکت تیز کوچک دیگر وجود داشت که به سرعت خریداری شد. به مانند این بود که اگر این رفتار را با یک کندل که عکس آن است در قله مشاهده می کردیم (الگوی چکش ۲۳ مه) نشان دهنده یک قله انفجاری (Blow-off top) می بود که سیگنالی برای پایان صعود می بود. در نتیجه این رفتار به نوعی مانند یک دره انفجاری (blow-off bottom) بود. آخرین تلاش برای ساخت دره مصادف بود با کاهش حجم معاملات، نزول کمتر قیمت و معکوس شدن روند نزولی.”این معامله گر در حال بررسی راه حل مقیاس شبکه اتریوم، پولیگان (Polygon) یا همان متیک (MATIC) است، که به گفته وی تقاضای گسترده ای را پس از اصلاح قیمت شاهد است.“این یک کندل بسیار صعودی است (۲۴ مه) که در بالاترین میزان حجم روزانه که متیک امسال دیده است بسته خواهد شد… این حجم نشانه فوق العاده صعودی ای است که بعد از یک کندل معکوس آمده است و تمام کندل های قبلی را پوش خواهد کرد.”یکی دیگر از رمزارزهای لیست ملکر، لایت کوین (Litecoin) است. به گفته این معامله گر، لایت کوین در حال تشکیل یک الگوی برگشت تکنیکالی در بازه های زمانی پایین است.آخرین رمزارز در لیست این تحلیلگر، شبکه غیرمتمرکز اوراکل چین لینک (Chainlink) است که به گفته وی شاهد فشار قوی ای از سمت خریدارن بوده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نشانه هایی از بازگشت روند صعودی در 4 آلتکوین با ارزش بازار بزرگ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×