روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال افزایش فشار فروش بیت کوین و موج دوم ریزش از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ منتشر شد.

احتمال افزایش فشار فروش بیت کوین و موج دوم ریزش

[…]

نوشته احتمال افزایش فشار فروش بیت کوین و موج دوم ریزش اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

احتمال افزایش فشار فروش بیت کوینشرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین گلسنود (Glassnode) پس از سقوط ۵۰ درصدی بزرگترین دارایی دیجیتال جهان از سقف تاریخی ۶۴۸۰۲ دلار، در حال ارزیابی احتمال افزایش فشار فروش بیت کوین (Bitcoin) برای دومین بار است.گلسنود در گزارش هفتگی خود می گوید که میزان ضرر و زیان تحقیق یافته (realized losses) رخ داده در جریان سقوط اخیر، نسبت به سایر رویدادهای کاپیتولاسیون در تاریخ بیت کوین از جمله مارس ۲۰۲۰، نوامبر ۲۰۱۸ و فشار فروشی که چرخه صعودی قبلی را در ژانویه و فوریه ۲۰۱۸ به پایان رساند، فراتر رفته است.این شرکت همچنین نگاهی به میزان ضررهای تحقق نیافته (unrealized losses) بازار می اندازد و درمورد اینکه آیا با برگشت بیت کوین به محدوده های سقف تاریخی، کسانی که در ضرر هستند رمزارزهای خود را خواهند فروخت یا خیر صحبت می کند.“یک سوال اساسی که باقی مانده این است که میزان ضررهای تحقق نیافته چقدر است، یا به عبارت دیگر، چند رمزارز در ضرر دیگر هنوز ممکن است به دلیل وحشت زده شدن فروخته شوند؟ ما معیار ضررهای تحقق نیافته نسبی (Relative Unrealised Losses) را که نسبت بین کل ارزش در ضرر و ارزش بازار فعلی را ارائه می دهد، بررسی می کنیم.”گلسنود نتیجه می گیرد که بین ۹ تا ۹.۵ درصد از کل بازار بیت کوین، که در حال حاضر ۷۰۰ میلیارد دلار است، ضررهای تحقق نیافته است.این شرکت تحلیلی اضافه می کند که معیار سود/ضرر خالص تحقق نیافته (NUPL)، که تعیین می کند آیا بازار بیت کوین در شرایط سودآوری است یا زیان، کاهش به زیر سطح ۰.۵، نشان می دهد تنها نیمی از ارزش بازار بیت کوین در سود است. گرچه قابل توجه است که منطقه ۰.۵ NUPL به عنوان سطحی حمایتی در طی چرخه های صعودی قبلی عمل کرده است، در چرخه ۲۰۱۷ چهار بار قبل از رسیدن به اوج چرخه با این سطح برخورد داشته ایم. در چرخه ۲۰۲۱، اصلاح اخیر اولین باری است که بیت کوین به سطح ۰.۵ این شاخص رسیده است.معیار سود/ضرر خالص تحقق نیافتهدر حالی که یک موج دیگر فروش به دلیل هراس برای بیت کوین امکان پذیر است، این پلتفرم تحلیل داده رمزارز معتقد است که بیت کوین در یک مکان سالم قرار دارد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال افزایش فشار فروش بیت کوین و موج دوم ریزش از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×