روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تقویت نیروی انسانی در کاردانو تنها 90 روز مانده به ارتقای اکوسیستم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ منتشر شد.

تقویت نیروی انسانی در کاردانو تنها 90 روز مانده به ارتقای اکوسیستم

[…]

نوشته تقویت نیروی انسانی در کاردانو تنها ۹۰ روز مانده به ارتقای اکوسیستم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تقویت نیروی انسانی در اکوسیستم کاردانو تنها ۹۰ روز مانده به بروزرسانی آلونزوطبق گفته خالق این رمزارز، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، کاردانو (Cardano) در حالی که برای معرفی و اجرایی کردن قابلیت قرارداد هوشمند خود تلاش می کند، در حال تقویت نیروی انسانی خود است.در یک ویدئوی به روزرسانی جدید، هاسکینسون به ۱۹۵۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که تیم او برای چند موقعیت کلیدی به منظور آماده سازی برای راه اندازی آلونزو (Alonzo) در ماه آگوست شروع به استخدام کرده است. این نسخه جدید، قابلیت قرارداد هوشمند را به پروتکل کاردانو اضافه خواهد کرد.“ما گره های داخلی آلونزو را اجرایی کرده ایم، کدهای برنامه در آلونزو اجرا می شوند. اما هنوز اشکالات، خطاها و چیزهای زیادی برای کامل شدن وجود دارد و هنوز راه زیادی برای رسیدن به ثبات مورد انتظار باقی مانده است… و ما همه تلاش خود را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این پلتفرم به طور هماهنگ و سریع کار می کند.ما منابع QA (تضمین کیفیت) زیادی اضافه کرده ایم. ما افراد زیادی را به شکل پاره وقت و موقت، فقط برای رسیدگی به کارهای خاص آورده ایم.”بنیانگذار کاردانو اطمینان می دهد که این بلاکچین مقیاس پذیر، تیمی را برای راه اندازی تمام و کمال پروژه ها جمع کرده است.“طی ۹۰ روز آینده، ما بسیار علاقه مند هستیم که اطمینان حاصل کنیم که کسانی که پروژه های قابل اجرا یا پروژه های دارای پتانسیل و ارزشمند دارند به دلیل کمبود امکانات یا حمایت از بین نروند بلکه پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت کرده تا بتوانند پروژه هایشان را به سطح بعدی ببرند.”هاسکینسون، که همچنین مدیرعامل شرکت توسعه متمرکز اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (Input Output Hong Kong) نیز هست، پیش بینی می کند که ارتقا آلونزو منجر به فعالیت های بی سابقه ای در این شرکت و جامعه گسترده کاردانو شود.“بنابراین احتمالاً این دوران، شلوغ ترین ۹۰ روز تاریخ شرکت من و تاریخ این اکوسیستم خواهد بود.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تقویت نیروی انسانی در کاردانو تنها 90 روز مانده به ارتقای اکوسیستم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×