روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ورود 7 دارایی دیجیتال برتر به شبکه پولیگان از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ منتشر شد.

ورود 7 دارایی دیجیتال برتر به شبکه پولیگان

[…]

نوشته ورود ۷ دارایی دیجیتال برتر به شبکه پولیگان اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ورود ۷ دارایی دیجیتال برتر به شبکه پولیگانپل میان زنجیره ای جدید و مبتنی بر استاندارد ERC-20 رن (REN) اکنون انتقال دارایی های مصنوعی بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، دوج کوین (DOGE)، فایل کوین (FIL)، لونا (LUNA)، زی کش (ZEC) و دیجی بایت (DGB) به شبکه پولیگان را امکان پذیر ساخته است.خبر راه اندازی پل جدید پولیگان (Polygon) و رن وی ام (RenVM) در تاریخ ۲۸ می در شبکه اجتماعی توییتر اعلام شد. این خبر به طور خاص بر انتقال بیت کوین و دیگر دارایی ها دیجیتال به شبکه مقیاس پذیر اتریوم اشاره دارد.بدین ترتیب امکان استفاده از نسخه های مبتنی بر استاندارد ERC20 بیت کوین، بیت کوین کش، دوج کوین، فایل کوین، ترا، زی کش و دیجی بایت در شبکه پولیگان مهیا شده است. هم اکنون امکان خرید و فروش این دارایی ها در صرافی غیرمتمرکز کویک سواپ (QuickSwap) پولیگان مهیا شده است و توسعه دهندگان به طور ضمنی از امکان ارائه خدمات کشت سود برای این توکن ها پس از پیاده سازی پروتکل های کرو فایننس (Curve Finance) و بجردائو (BadgerDAO) روی شبکه پولیگان خبر داده اند.نماینده رن همچنین از برنامه های این شرکت برای راه اندازی پل های بیشتر به دیگر شبکه های مقایس پذیر و با سرعت پردازش بالا خبر داده است.از زمان راه اندازی رن وی ام در سال گذشته تا کنون، این پروتکل خود را به عنوان برترین راهکار برای ایجاد نسخه های مصنوعی بیت کوین و دیگر دارایی های بلاکچینی سطح یک در شبکه اصلی اتریوم مطرح کرده است. طی ۷ روز گذشته دارایی هایی با ارزش حدودی ۲۴۶.۳ میلیون دلار با استفاده از فناوری رن جابجا شده اند.بر اساس اطلاعات دیفای لاما (DeFi Llama)، رن وی ام هم اکنون سیمین پروتکل اکوسیستم مالی غیرمتمرکز محسوب شده و در مجموع ۵۷۳ میلیون دلار سرمایه را در خود جای داده است.پولیگان به تازگی خود را به عنوان برترین راهکار مقیاس پذیری سطح دو در بازار مطرح کرده و دومین پروتکل بزرگ دیفای از نظر کل سرمایه قفل شده، که هم اکنون به مرز ۱۰.۳ میلیارد دلار رسیده، به حساب می آید.موفقیت پولیگان حمایت سرمایه گذاران بزرگ و به نامی همچون مارک کوبان (Mark Cuban) را به دنبال داشته است. هرچند رقابت در میان راهکارهای سطح ۲ در حال بالا گرفتن است و شبکه آربیتروم (Arbitrum) نیز در نظر دارد تا در تاریخ ۲۸ می شبکه اصلی خود را راه اندازی کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ورود 7 دارایی دیجیتال برتر به شبکه پولیگان از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×