روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی ایاس در 6 خرداد ؛ موج صعودی در راه است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ منتشر شد.

تحلیل قیمتی ایاس در 6 خرداد ؛ موج صعودی در راه است

[…]

نوشته تحلیل قیمتی ایاس در ۶ خرداد ؛ موج صعودی در راه است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی ایاس در ۶ خردادقیمت ایاس (EOS) پس از سقوط شدید ۷۷ درصدی در هفته گذشته، اکنون یک موج صعودی کوتاه مدت را آغاز کرده است. در ادامه با تحلیل قیمتی ایاس در ۶ خرداد همراه ما باشید.در طی ریزش اخیر قیمت ایاس روند صعودی بلند مدت خود را شکست اما به سرعت به بالای آن برگشت و از کف چند روز گذشته خود تا به اینجا رشدی ۸۵ درصدی را داشته است.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۲ درصد افزایش یافته و حجم معاملات نیز تغییر محسوسی نداشته است. در حال حاضر ایاس در تراز ۶.۴۷ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶.۲ میلیارد دلار در رتبه ۲۳ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.قیمت به تازگی توانسته است که از کانال نزولی پر شیب خود خارج شود و در نمودار ۱ ساعته به آن پولبک نیز زده است بنابراین می توانیم انتظار یک موج صعودی کوتاه مدت را داشته باشیم.نمودار ۱ ساعته قیمت EOSدر همین تایم فریم یک الگوی سر و شانه صعودی شکل گرفته است که خط گردن آن در تراز ۵.۶۵ دلار شکسته شده اما قیمت هنوز پولبکی به آن نداشته است. هدف این الگو تراز ۸ دلار می باشد.به نظر می رسد که این موج صعودی می تواند به شکل یک حرکت ABC باشد که در این صورت هدف اصلی آن نیز طبق فیبوناچی سه نقطه ای با تراز ۸ دلار مطابقت دارد.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۷ دلار قرار دارد که اگر خریداران در تثبیت قیمت در بالای این تراز موفق عمل کنند می توانیم تا تراز ۸ دلار و سپس ۸.۵ دلار رشدی را مشاهده کنیم. از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، اوین حمایت در تراز ۶ دلار قرار دارد و بعد از آن سطح ۵.۵ دلار می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود اما مهم ترین حمایت فعلی در سطح ۵ دلار می باشد.فراموش نکنید که با توجه به شدت و قدرت روند نزولی اخیر ممکن است که روند کلی نزولی شده باشد و این موج های صعودی، اصلاح محسوب شوند بنابراین بهتر است که ریسک بیش از اندازه را متحمل نشوید و حتما حد ضرر داشته باشید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی ایاس در 6 خرداد ؛ موج صعودی در راه است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×