روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا اپل به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ منتشر شد.

آیا اپل به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است؟

[…]

نوشته آیا اپل به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آیا اپل به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است؟اپل (APPLE) به تازگی اعلام کرده است که به دنبال یک مدیر توسعه تجارت با تجربه کار در زمینه رمزارزها می باشد و چنین خبری این سوال را برای فعالین کریپتو ایجاد کرده است که آیا واقعا اپل به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است؟به نظر می رسد که اپل در حال پیشبرد برنامه های خود جهت پذیرش ارزهای رمزنگاری شده است. این غول تکنولوژی هم اکنون به دنبال متخصصانی از دنیای فناوری مالی از جمله در زمینه ارزهای دیجیتال است.در ابتدای امسال شرکت تسلا با ارزش بازاری معادل ۵۹۶ میلیارد دلار، خبر سرمایه گذاری خود بر روی بیت کوین و پذیرش خرید محصولات از این طریق را منتشر کرد و باعث شروع یک جنبش صعودی دیگر در بیت کوین شد.در حال حاضر اپل با ارزش بازاری معادل ۲.۱۱ تریلیون دلار، بزرگترین شرکت دنیا از نظر مارکت کپ محسوب می شود در حالیکه ارزش کل بازار کریپتو هم اکنون ۱.۷ تریلیون دلار می باشد. بنابراین واضح است که اگر این شرکت فناوری محور تصمیمی در جهت سرمایه گذاری در حوزه کریپتو داشته باشد چه تاثیری بر ارزش بازار ارزهای دیجیتال خواهد داشت.اپل در مورد برنامه های خود درباره ارزهای دیجیتال تاکنون توضیح نداده است اما در بخش مربوط به “پرداخت های جایگزین” خود یک عنوان شغلی تحت عنوان “مدیر توسعه تجارت با تجربه کار در زمینه رمزارزها” قرار داده است.با توجه به اینکه اپل پی (Apple Pay) یکی از بزرگترین سرویس های پرداخت در جهان است که بیش از ۶۵ میلیون کاربر دارد، در صورت اضافه شدن رمزارزها به این سرویس، ارزهای رمزنگاری شده یک گام مهم دیگر را در جهت مقبولیت جهانی برخواهند داشت.اکثر غول های پرداخت مانند پی پال (PayPal) تاکنون امکان تبادل ارزهای دیجیتال با ارزهای فیات را فراهم نموده اند و اپل نیز پیش تر اظهار داشته است که فناوری های نوظهور مالی می توانند نحوه زندگی مردم را تغییر دهند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا اپل به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×