روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شروع روند صعودی کاردانو و 6 رمزارز مطرح دیگر در ماه آینده از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ منتشر شد.

شروع روند صعودی کاردانو و 6 رمزارز مطرح دیگر در ماه آینده

[…]

نوشته شروع روند صعودی کاردانو و ۶ رمزارز مطرح دیگر در ماه آینده اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شروع روند صعودی کاردانو و ۶ رمزارز مطرح دیگرمجری کانال یوتیوب معروف آلتکوین دیلی (Altcoin Daily) از ۶ رمزارز مطرح نام می برد که به اعتقاد او قرار است در ماه آینده افزایش یابند.آرون آرنولد (Aaron Arnold) لیست خود را با کاردانو (Cardano) شروع می کند، که به اعتقاد وی قیمت آن توسط هاردفورک (hardfork) آینده این اکوسیستم یعنی بروزرسانی آلونزو (Alonzo) افزایش خواهد یافت که قابلیت های قرارداد هوشمند را ارائه خواهد کرد.آرنولد گزارشی از کوین شیرز (CoinShares) را مورد توجه قرار می دهد که نشان می دهد در هفته گذشته، کاردانو از لحاظ ورود پول سازمانی و سرمایه گذاران نهادی بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) پیشی گرفته است.“مدیران سرمایه گذاری نهادی در هفته منتهی به دوشنبه، ۱۰ میلیون دلار رمزارز آدا (ADA) خریداری کردند.برای مقایسه، وجوه سرمایه گذاری بیت کوین در همین هفته ۱۱۰.۹ میلیون دلار خروج داشتند. میزان خروج اتریوم نیز در کل ۱۲.۶ میلیون دلار بوده است.”دومین دارایی دیجیتال در لیست آرنولد اتریوم است که، به گفته وی، شروع روند آن نیز توسط به روزرسانی های آینده پروتکل انجام خواهد شد. علاوه بر این، تسلط اتریوم بر بازار به دلیل علاقه روزافزون به بازار رمزارزها در حال افزایش است.“اولا، تسلط اتریوم همچنان رو به افزایش است. دوما، علاقه به اتریوم، علاقه ای قابل تأیید است، و منجر به ادامه روند رو به رشد این رمزارز خواهد شد. مردم در جستجوی اطلاعات بیشتر در مورد اتریوم هستند، برای یادگیری در مورد این رمزارز در تلاش هستند و اساساً آگاهی به طرز چشمگیری در حال افزایش است.”علاقه روزافزون سرمایه گذاران به اتریوماین اینفلوئنسر بازار رمزارزها، بیت کوین را در رده سوم لیست دارایی های دیجیتالی قرار می دهد که انتظار می رود در ماه ژوئن روندی صعودی را شروع کنند.چهارمین رمزارز در فهرست آرنولد، پلتفرم مقیاس پذیری و توسعه زیرساخت اتریوم به نام پولیگان (Polygon) یا همان متیک (MATIC) است. وی کیفیت ساخت و کاربر پسندانه بودن را از دلایل اصلی وجود دیدگاه صعود خود عنوان کرده است.صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ (Uniswap) در رتبه پنجم لیست آرنولد قرار دارد. از نظر این تحلیلگر، ویژگی های اصلی این صرافی غیرمتمرکز پیشرو، افزایش حجم و کارمزدهای معامله کمتر است. دو رمزارز دیگر در لیست آرنولد، تورچین (ThorChain) و چین لینک (Chainlink) است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شروع روند صعودی کاردانو و 6 رمزارز مطرح دیگر در ماه آینده از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×