روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نظرسنجی جدید دلیل اصلی عدم پذیرش گسترده تر رمزارزها را مشخص کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ منتشر شد.

نظرسنجی جدید دلیل اصلی عدم پذیرش گسترده تر رمزارزها را مشخص کرد

[…]

نوشته نظرسنجی جدید دلیل اصلی عدم پذیرش گسترده تر رمزارزها را مشخص کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دلیل اصلی عدم پذیرش گسترده تر رمزارزها چیست؟بر اساس یک تحقیق جدید، در میان بسیاری از معظلات مرتبط با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC)، عدم وجود دانش و درک کافی از رمزارزها، بزرگترین مانع برای پذیرش گسترده تر رمزارزها است.واحد اطلاعات اکونومیست (The Economist Intelligence Unit)، بخش تحقیق و تجزیه و تحلیل گروه اکونومیست، گزارش جدیدی را با عنوان دایجیمنتالیتی ۲۰۲۱ (Digimentality 2021) منتشر کرد.این مطالعه به سفارش بستر اصلی پرداخت و رمزارز محور کریپتو دات کام (Crypto.com) انجام شده است و شامل یک نظرسنجی از ۳۰۵۳ نفر از مشتریان است که از فوریه تا مارس ۲۰۲۱ انجام شده است.بر اساس نتایج نظرسنجی، ۵۱ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که عدم وجود دانش کافی مانع اصلی در استفاده از رمزارزهای اوپن سورس (open-source cryptocurrencies) مانند بیت کوین و اتریوم (ETH) است. در حالی که ۳۴ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی نگرانی های امنیتی را به عنوان مانع اصلی عنوان کردند و ۲۹ درصد از شرکت کنندگان نیز مشکلاتی در خصوص طریقه خرید و فروش رمزارزها را گزارش دادند.از نظر پذیرش رمزارزها توسط سرمایه گذاران نهادی و خزانه داری شرکت ها، ۴۷ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که اعتماد کلی بازار یا درک ارزهای دیجیتال بزرگترین مانع تصویب شده است. حدود ۳۲ درصد از شرکت کنندگان، مقررات مرتبط با رمزارزها را به عنوان مانع اصلی پذیرش بیشتر نهادی ذکر کردند، در حالی که ۴۳ درصد و ۳۶ درصد به ترتیب ساختار بازار مالی و نوسان دارایی را مهمترین مانع دانستند.نظرسنجی واحد اطلاعات اکونومیستاین نظرسنجی همچنین اظهار داشت که ۵۵ درصد از پاسخ دهندگان، در رابطه با ارزهای دیجیتال اطلاعات و آگاهی داشتند، با وجود اینکه هرگز مالک هیچ رمزارزی نبوده اند و یا از آن استفاده نکرده اند. متیو مک درموت (Mathew McDermott)، رئیس جهانی دارایی های دیجیتال گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، در این گزارش گفت:“همانطور که افراد بیشتری کیف پول های دیجیتال را اتخاذ می کنند و به آنها دسترسی دارند، شما فقط می توانید تعداد افرادی که به رمزارزها دسترسی دارند و سرمایه گذاری می کنند را ببینید.”طبق نظرسنجی اخیر صرافی رمزارز جمنای (Gemini)، نزدیک به دو سوم بزرگسالان در ایالات متحده علاقه مندند که در مورد ارزهای دیجیتال بیشتر بدانند یا آنها را به زودی خریداری کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نظرسنجی جدید دلیل اصلی عدم پذیرش گسترده تر رمزارزها را مشخص کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×