روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 3 دلیل عملکرد بهتر پولیگان نسبت به بیت کوین و رمزارزهای برتر بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ منتشر شد.

3 دلیل عملکرد بهتر پولیگان نسبت به بیت کوین و رمزارزهای برتر بازار

[…]

نوشته ۳ دلیل عملکرد بهتر پولیگان نسبت به بیت کوین و رمزارزهای برتر بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۳ دلیل عملکرد بهتر پولیگان نسبت به بیت کوینمتیک (MATIC)، توکن رسمی شبکه پولیگان (Polygon)، طی هفته گذشته به ۳ دلیل توانسته است با رشدی ۳۵ درصدی عملکرد بهتر از بیت کوین و دیگر رمزارزهای شناخته شده را از خود به نمایش بگذارد.پولیگان موفقیت های پی در پی را در بازار تجربه می کند. طی هفت روز گذشته این رمزارز موفق شده رشدی ۳۵ درصدی را پشت سر گذاشته و عملکردی فراتر از دیگر رمزارزهای شاخص ارائه داده است. اما چند دلیل مهم باعث شده است تا متیک روند صعودی قدرتمندی داشته باشد که از جمله آنها می توان به افزایش هیجانات پیرامون پولیگان، اعلامیه جدید در خصوص گوگل بیگ کوئری (Google BigQuery) و سرمایه گذاری مارک کوبان (Mark Cuban) در این شبکه اشاره کرد.قرارگیری پولیگان در میان ۱۰ رمزارز برتر از نظر حجم کاربراندر تاریخ ۹ فوریه، متیک برای اولین بار از برنامه خود برای ریبرندینگ (Rebranding) به پولیگان خبر داد. در آن زمان، آنها یک پروژه متاورس (خلق یک دنیای مجازی تعاملی) را راه اندازی و متیک پلاسما چین (Matic Plasma Chain) را نیز در شبکه خود ادغام کردند.با پیاده سازی پلاسما چین، پولیگان قادر شد تا یک شبکه سطح یک را به همراه راهکارهای مقیاس پذیری برای پروژه های دیگر اتریوم به کار گیرد. از آن زمان تا کنون، Polygon به یک پروژه لایه ۱ عمده، به طور خاص برای پروژه های متاورس، تبدیل شده است و تعداد کاربران آن روزبه روز در حال افزایش است.قرارگیری پولیگان در میان ۱۰ رمزارز برتر از نظر حجم کاربرانبه نظر می رسد رشد شاخص های فاندامنتال، ذهنیت بازار در خصوص این پروژه بلاکچینی را نیز به شدت بهبود داده است. فارغ از برخی دست آوردهای پولیگان که از جمله آنها می توان به پل رن-پولیگان برای ۷ دارایی دیجیتال برتر اشاره کرد، این پلتفرم همچنین در تاریخ ۲۹ می از ادغام دارایی های پولگیان در بیگ کوئری گوگل کلود رونمایی کرد.این ادغام از این نظر حائز اهمیت است که دسترسی و موقعیت پولیگان را ارتقاء بخشیده و به کاربران بیگ کوئری امکان می دهد تا به سادگی از این شبکه استفاده نمایند.علاوه بر این مارک کوبان نیز که یک چهره شناخته شده در دنیای رمزارز به حساب می آید در تاریخ ۲۵ می از سرمایه گذاری خود در این شبکه مقیاس پذیر خبر داد. کوبان در این اعلامیه از اهمیت برخورداری از نرخ تراکنش بالا در ثانیه (TPS) و نقش بسیار مهم آن در کاهش هزینه ها خبر داد. وی همچنین بر این نکته تأکید کرده است که داشتن اثر شبکه ای برای تضمین موفقیت یک پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است و پولیگان هم اکنون نیز نظر موافق بسیاری از پروتکل ها برای استفاده آنها از بستر خود را جلب کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 3 دلیل عملکرد بهتر پولیگان نسبت به بیت کوین و رمزارزهای برتر بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×