روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی قیمت کاردانو ؛ خریداران کدام تراز قیمتی را هدف قرار داده‌اند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ منتشر شد.

پیش بینی قیمت کاردانو ؛ خریداران کدام تراز قیمتی را هدف قرار داده‌اند؟

[…]

نوشته پیش بینی قیمت کاردانو ؛ خریداران کدام تراز قیمتی را هدف قرار داده اند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش بینی قیمت کاردانو ؛ آیا ADA از تراز ۳ دلار عبور خواهد کرد؟شبکه کاردانو (Cardano) و توکن رسمی آن آدا (ADA)، این روزها مورد توجه بسیاری از تحلیلگران و کاربران حوزه رمزارزها قرار گرفته و هم اکنون دیدگاه کلی در مورد پیش بینی و عملکرد قیمت کاردانو مثبت است.به نظر می رسد که کاردانو پس از یک دوره ثبات قیمت، آماده ورود به تراز قیمتی جدیدی شده است. اضافه شدن قراردادهای هوشمند به اکوسیستم شبکه کاردانو می تواند پیش بینی ها در خصوص صعود قیمت آن را به واقعیت تبدیل نماید.از آغاز سال ۲۰۲۱ تاکنون، کاردانو یکی از ارزهای پرپتانسیل بوده که بیش از ۱۵۰۰% رشد کرده است. کاردانو نیز که همزمان با سقوط سایر ارزهای دیجیتال ریزش نسبی را در قیمت خود تجربه کرده، توانسته است موقعیت خود را در بالای تراز ۱ دلار حفظ کند.تغییرات قیمتی اخیر حاکی از آن هستند که ADA یک روند صعودی را پیش رو دارد. برخلاف سایر رمزارزها، کاردانو چندین بار از محدوده ثبات خود عبور کرده است و بنابراین به نظر می رسد که یک صعود قیمت تا تراز ۳.۱۲ دلار در راه باشد. پیش بینی های یک تحلیل گر معروف نیز این مساله را تایید می کند.اخیرا قیمت ADA به بیشترین میزان خود رسیده و تا تراز ۲.۵ دلار نیز پیش رفته است. با وجود تقاضای زیاد برای این رمزارز، آدا موفق به حفظ موقعیت خود نشده و با ریزش نسبی مواجه گردید.تلاش های مکرر کاردانو برای صعود توانست آن را چندین بار به تراز ۱.۸ دلار برساند، اما این تراز چندان دوام نیاورد. اما به دنبال ریزش اخیر قیمت ها آدا توانست موقعیت خود را بالای تراز ۱.۵ دلار حفظ کند که این اتفاق نویدبخش یک افزایش قیمت در آینده ای نزدیک خواهد بود.در زمان نوشتن این مطلب، قیمت رمزارز آدا با رشدی ۱.۲۳ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته در محدوده ۱.۵۴ دلار معامله می شود و انتظار می رود این دارایی بتواند به زودی به سطوح مقاومت جدیدی برسد.مشخصات فنی این رمزرارز نشان دهنده ناحیه مقاومت ۱.۸۴ دلاری و ناحیه حمایت ۱.۴۲ دلاری هستند.چندی پیش نیز کاردانو رکورد ۱،۰۰۰،۰۰۰ کیف پول را ثبت کرده و اعلام کرد که سرعت ایجاد کیف پول های کاردانو در پنج ماه اخیر ۵ برابر افزایش یافته است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی قیمت کاردانو ؛ خریداران کدام تراز قیمتی را هدف قرار داده‌اند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×