روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جاستین سان: نگرانی ایلان ماسک در خصوص استخراج بیت کوین واقعی است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ منتشر شد.

جاستین سان: نگرانی ایلان ماسک در خصوص استخراج بیت کوین واقعی است

[…]

نوشته جاستین سان: نگرانی ایلان ماسک در خصوص استخراج بیت کوین واقعی است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نگرانی ایلان ماسک در خصوص استخراج بیت کوین واقعی استبه گفته جاستین سان (Justin Sun)، مدیرعامل ترون (TRON)، نگرانی ایلان ماسک در خصوص استخراج بیت کوین و آثار زیست محیطی آن واقعی است.پایداری رمزارزها طی دو هفته گذشته موضوع اصلی گفتگوها در این حوزه بوده است، چرا که بسیاری از صاحب نظران و چهره های معروف نگرانی های خود در خصوص استخراج رمزارز را ابراز کرده اند. حال جاستین سان، موسس بنیاد ترون (TRON)، نیز نظرات خود در این خصوص را به اشتراک گذاشته است. سان در گفتگو با شبکه سی ان بی سی (CNBC) در خصوص نوسانات بازار رمزارزها و همچنین چشم انداز آن، صحبت کرده است. وی در این صحبت ها نگرانی های ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا (Tesla)، در خصوص استخراج بیت کوین را تأیید کرده است.جاستین سان با این موضوع موافق است که عملکرد ایلان ماسک مشکلات کنونی پیرامون بازار رمزارز را بوجود آورده است. بنیان گذار ترون همچنین پذیرفته است که توییت های ماسک و تصمیم وی در خصوص توقف پذیرش بیت کوین از سوی تسلا در نهایت به تضعیف جایگاه این رمزارز و دیگر آلتکوین ها شده است.هرچند وی به این موضوع اشاره کرده که نگرانی های ایلان ماسک واقعی هستند و صنعت رمزارز باید بتواند راهی برای مقابله با مشکلات پدید آمده پیدا کند. وی اشاره کرده است که اهالی کریپتوکارنسی باید راه هایی را برای کاهش مصرف انرژی بیت کوین پیدا کنند.با اثبات سهام شما به ماشین های مخصوص ماینینگ احتیاج نخواهید داشتفناوری اثبات سهام (PoS) به عنوان جایگزینی برای صنعت رمزارز معرفی شده است که می تواند نیاز به سوخت های فسیلی برای استخراج رمزارز را از بین ببرد. جاستین سان به این موضوع اشاره کرده که بنیاد ترون از فناوری اثبات سهام بهره می گیرد که نیاز به مصرف انرژی در صنعت کریپتو را تا ۹۹.۹ درصد کاهش خواهد داد.هنگامی که در خصوص آینده بازار رمزارز ار سان سوال شد وی عنوان کرد که این صنعت علی رغم مشکلاتی که هم اکنون با آن مواجه است با رشد فزاینده پذیرش از سوی سازمان ها و مصرف کنندگان مواجه خواهد شد. وی باور دارد که صنعت رمزارز هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جاستین سان: نگرانی ایلان ماسک در خصوص استخراج بیت کوین واقعی است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×