روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دراکن میلر: در معاملات اهرم دار دوج کوین وارد نشوید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ منتشر شد.

دراکن میلر: در معاملات اهرم دار دوج کوین وارد نشوید!

[…]

نوشته دراکن میلر: در معاملات اهرم دار دوج کوین وارد نشوید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دراکن میلر: در معاملات اهرم دار دوج کوین وارد نشوید!استنلی دراکن میلر (Stanley Druckenmiller)، سرمایه گذار شناخته شده، گفته است که چه با قصد خرید (Long) و چه با قصد فروش (Short)، وارد معاملات آتی و اهرم دار دوج کوین (Dogecoin) نخواهد شد.وی همچنین افزایش قیمت این میم کوین را خنده دار توصیف کرده است. این سرمایه گذار مطرح در خصوص توانایی اتریوم (Ethereum) در حفظ جایگاه فعلی خود اظهار تردید کرده است.استنلی دراکن میلر به تازگی نظر خود را در مورد دوج کوین و اتریوم بیان کرده است. وی هفته گذشته در مصاحبه ای با هاستل نظرات خود در خصوص بیت کوین، اتریوم و دوج کوین، میم کوینی که به تازگی گرد و خاک زیادی در بازار به پا کرده، بیان نموده است.دراکن میلر صندوق پوشش ریسک دوکسنی کپیتال (Duquesne Capital) را در سال ۱۹۸۱ پایه گذاری کرد. وی به عنوان مدیر سرمایه کوانتم فاند (Quantum Fund) مدیریت دارایی های جوجر سوروس (George Soros) را تا سال ۲۰۰۰ بر عهده داشت. میلر و سوروس در سال ۱۹۹۲ با سرمایه گذاری علیه پاوند انگلیس سود هنگفتی را به جیب زدند.به گفته این سرمایه گذار میلیاردر دوج کوین شبیه به توکن های غیرمثلی (NFT) بوده و به مظهر دیوانه وارترین مظهر سیاست گذاری های پولی در تاریخ تبدیل شده است. وی در ادامه گفته است:“من فکر می کنم از آنجایی که هیچ محدودیتی در ذخایر دوج کوین وجود ندارد، نمی توان هیچ کاربردی را برای آن متصور شد. این فقط یک موج سرمایه گذاری است که طبق نظریه احمق بزرگتر به پیش می رود.حال که به این موضوع اشاره شد، من در بازار آتی این کوین پوزیشن فروش باز نخواهم کرد چون دوست ندارم از روند آن آسیب ببینم. بنابراین فقط سعی می کنم اینطور فکر کنم که چنین کوینی وجود ندارد. من خیلی کم به آن فکر می کنم، حتی در زمانی که در حال رشد است نیز کاری به آن ندارم.؛وی در ادامه گفته است که:“زمانی که بیت کوین صعود خود را آغاز می کرد، از نداشتن آن در پورتفوی خودم بسیار عصبانی می شدم. اما بالا رفتن قیمت دوج فقط باعث خنده ی من می شود. منظورم این است که، این سرمایه گذاری فقط وقتی مناسب است که بخواهید به وگاس بروید و شرط بندی کنید.”اما دراکن میلر در خصوص مقایسه بیت کوین و اتریوم گفته است:“من فکر می کنم که بیت کوین برنده بازی ‘ذخیره ارزش’ شده است. چرا که این ارز به یک برند تبدیل شده و ۱۳ الی ۱۴ سال از عمر آن می گذرد و منابع محدودی نیز دارد.”وی در پاسخ به این سوال که چه رمزارزی جایگزین بیت کوین خواهد شد تأکید کرده است که “گرفتن جای بیت کوین کاری بسیار بسیار دشوار خواهد بود”. این در حالیست که وی گمان می کند اتریوم همچنان می تواند رمزارز پیشرو در زمینه قراردادهای هوشمند و حوزه هایی نظیر آن باشد. اما در ادامه گفته است:“من کمی مشکوک هستم که آیا این رمزارز خواهد توانست جایگاه خود را حفظ کند یا خیر؟ شرایط آن من را یاد مای اسپیس (Myspace) قبل از پیدایش فیس بوک (Facebook) می اندازد. یا شاید مثال بهتر در این زمینه مقایسه یاهو (Yahoo) و گوگل (Google) باشد.”وی به این موضوع اشاره کرد که گوگل آنقدرها هم از یاهو سریعتر نبوده است، اما واقعاً نیازی هم نداشته که سریعتر باشد. تنها چیزی که گوگل نیاز داشت این بود که فقط کمی سریعتر باشد و پس از آن همه چیز به خاطره تبدیل شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دراکن میلر: در معاملات اهرم دار دوج کوین وارد نشوید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×