روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا دیفای جذاب است ؟ آقای شگفت انگیز پاسخ می دهد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ منتشر شد.

چرا دیفای جذاب است ؟ آقای شگفت انگیز پاسخ می دهد!

[…]

نوشته چرا دیفای جذاب است ؟ آقای شگفت انگیز پاسخ می دهد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چرا دیفای جذاب است ؟به گفته کوین اولری (Kevin O’Leary) ملقب به آقای شگفت انگیز، سرمایه گذار و چهره شناخته شده کانادایی، دیفای (DeFi) بیش از هر بخش دیگری در دنیای رمزارز برای وی جذاب است و او را به هیجان می آورد.کوین اولری در مصاحبه ای که به تازگی با آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano) انجام داده گفته است:“چیزی که اکنون بیشتر از هر بخش دیگری من را هیجان زده می کند دیفای است. من فکر می کنم این همان جایی است که قلاب گیر خواهد کرد و دلیل آن را نیز به شما خواهم گفت. هم اکنون من حجم بزرگی از دارایی ها را در اختیار دارم، ۳ درصد از آن در شرکت های در حال فعالیت باقی مانده، یک سرمایه هنگفت. و هیچ سوددهی نیز در کار نیست. من به کارمندانم گفتم ‘بیایید وارد برخی از پروژه های دیفای شویم و بخشی از دارایی ها را رپد کرده و وارد بلاکچین اتریوم کنیم تا کمی سود کرده باشیم. بیایید به دنبال راه های جدید برای وام دادن سرمایه خود بگردیم.”اولری که به صورت منظرم در برنامه پر مخاطب شارک تنک (Shark Tank) شبکه ای بی سی (ABC) حاضر می شود، به پمپلیانو گفته است که وی تا عمق دیفای پیش رفته است. همین امر در نهایت باعث شده تا اولری در شرکتی که تخصص اصلیش ارائه خدماتی است که در نهایت به ارتقاء کل فضای دیفای منجر خواهد شد، سرمایه گذاری کند:“این بسیار پیجیده است، اما میلیون ها نفر وجود دارند که دوست دارند بتوانند ۴، ۵ یا ۶ درصد سود از دارایی های رمزارز خود بدست آورند. پس چرا نمی روید یک شرکت برای من پیدا کنید، یک تیم، که خودش کارهای تجاری دیفای را انجام دهد؟ نه برای یک شرکت، بلکه طوری باشد که یک نفر با کیف پولی که شاید ۲۰، ۱۰ یا ۵ هزار دلار موجودی دارد، به سادگی بتواند کاری که من برای انجامش باید چند نفر را استخدام کنم، انجام دهد.”اولری در ادامه گفته است که وی در دور جدید جمع آوری سرمایه که از سوی شرکت کانادایی دیفای ونچرز (DeFi Ventures) برگزار شده ۲۰ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. وی در ادامه از هدف خود برای تغییر نام این شرکت به واندرفای (WunderFi) صحبت کرده است:“ما یک دور جذب سرمایه قابل توجه را با هم شکل دادیم، یک راند ۲۰ میلیون دلاری. من در این دور پیشرو بودم و فکر می کنم که به یک شرکت عالی تبدیل شود. ما حتی هنوز آن را معرفی هم نکرده ایم. اسم آن دیفای ونچرز است و قصد دارم نام آن را به واندرفای تغییر دهم چرا که قرار است من را به بهترین شکل نمایش دهد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا دیفای جذاب است ؟ آقای شگفت انگیز پاسخ می دهد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×