روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اقتصاددان چینی: پذیرش گسترده بیت کوین تمام ما را خواهد کشت ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ منتشر شد.

اقتصاددان چینی: پذیرش گسترده بیت کوین تمام ما را خواهد کشت !

[…]

نوشته اقتصاددان چینی: پذیرش گسترده بیت کوین تمام ما را خواهد کشت ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پذیرش گسترده بیت کوین تمام ما را خواهد کشت !کو چیانگ (Qu Qiang)، اقتصاددان چینی و مشاور موسسه بین المللی پول دانشگاه رنمین (Renmin)، پیش بینی کرده است که اگر بیت کوین به عنوان یک واحد پولی به طور گسترده مورد پذیرش قرار گیرد “تمام ما خواهیم مرد”. وی پیش بینی کرده است که جوامع ما در “مارپیچ کشنده غیرتورمی” وارد خواهند شد و “تمام جوامع به سمت کوچک شدن و در نهایت انفجار” پیش خواهند رفت.کو چیانگ در مصاحبه ای با یکی از برنامه های تلویزیون مرکزی چین (CCTV) در خصوص بیت کوین صحبت کرده است. ویدیوی این مصاحبه روز پنجشنبه توسط هیلی لنون (Hailey Lennon) در توییتر به اشتراک گذاشته شد. به گفته لنون این صحبت ها در تلویزیون هتل در حال پخش شدن بوده است.هنگامی که از کو چیانگ پرسیده شده “اگر که بیت کوین به طور گسترده در چین یا بقیه جهان استفاده شود، چه شوک نظام مندی را به سیستم مالی کنونی وارد خواهد کرد؟ آیا می توانی بدترین سناریو را مطرح کنی؟” وی گفته است:“من نمی توانم بگویم که دقیقاً چه اتفاقی روی خواهد داد… همه ما خواهیم مرد، شوخی نمی کنم.”به گفته چیانگ، این بدترین سناریویی خواهد بود که در صورت تبدیل شدن بیت کوین به برترین نوع پول و پذیرفته شدن آن از سوی توام جوامع بشری، ممکن است رخ دهد.کو چیانگ به این موضوع اشاره کرده است که بیت کوین های موجود در بازار بسیار بسیار محدود هستند و این بدان معناست که این ارز غیر تورمی است. وی اشاره کرده است که علی رغم افزایش فعالیت های بشری، تعداد بیت کوین ها اضافه نخواهد شد.در نتیجه او ادعا کرد که در صورت پذیرش بیت کوین، جامعه ما به “مارپیچ کشنده غیرتورمی” وارد خواهد شد. وی توضیح داد که:“جوامع به سمت کوچک شدن و تا مرز انفجار پیش خواهند رفت. این همان اتفاقی است که در اواخر سلسله مینگ رخ داد، زمانی که آنها دچار کمبود نقره شدند.”کو چیانگ دانش آموخته و فارق التحصیل دوری دکتری اقتصاد از دانشگاه رنمین چین است و اکنون به عنوان یک پرفوسور و مشاور در آنجا فعالیت می کند. وی این روزها پست ها و فعالیت های متنوعی را بر عهده دارد که از جمله آنها می توان به سمت مشاور بانک پکن (Bank of Beijing)، بانک صنعت و تجارت چین (ICBC) و فعالیت در یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی وزارت آموزش و پرورش چین اشاره کرد.با این حال واکنش ها در فضای مجازی نسبت به این گفته ها شدید بوده و برخی از کاربران آن را یک جریان سازی تعمدی برای تخریب چهره بیت کوین توصیف کرده اند. برخی دیگر نیز با استدلال هایی متفاوت سعی کرده اند تا این دیدگاه را زیر سوال ببرند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اقتصاددان چینی: پذیرش گسترده بیت کوین تمام ما را خواهد کشت ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×