روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 10 خرداد ؛ موج حرکتی بعدی صعودی است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 10 خرداد ؛ موج حرکتی بعدی صعودی است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۰ خرداد ؛ موج حرکتی بعدی صعودی است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۰ خردادپس از ریزش پرشتاب قیمت اتریوم (Ethereum)، به دلیل ترس ایجاد شده در معامله گران و عدم اطمینان در روند کلی بازار، فشار فروش همچنان باقی مانده است. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۰ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۲.۵ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۳۰ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر اتریوم در تراز ۲۵۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۸۳ میلیارد دلار ۱۸ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.طبق داده های درون زنجیره ای جمع آوری شده توسط شرکت تحلیلی گلسنود، از ابتدای امسال تعداد کیف پول هایی که کمتر از ۱۰۰۰۰ اتریوم دارند در حال کاهش بوده است در حالی که تعداد کیف پول های با موجودی بیش از ۱۰۰۰۰ اتریوم همچنان در حال افزایش است که نشان می دهد سرمایه گذاران بزرگ همچنان به رشد قیمتی اتریوم در آبنده امیدوار هستند.در نمودار ۱ ساعته یک خط روند نزولی ایجاد شده است که قیمت همچنان در عبور از آن ناموفق مانده است. در صورت شکسته شدن این خط روند می توان انتظار یک موج صعودی دیگر به سمت ۳۰۰۰ دلار را داشت.اولین مقاومت پیش رو در تراز ۲۶۵۰ دلار واقع شده است و مهم ترین مقاومت، سطح ۲۹۰۰ دلار می باشد که اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این تراز بشوند می توان به بازگشت به روند صعودی و فتح سقف تاریخی امیدوار بود.نمودار ۱ ساعته قیمت اتریومقیمت همچنان توسط خط روند صعودی بلند مدت خود حمایت می شود و تا زمانی که کندل روزانه ای در زیر آن بسته نشده است نمی توان گفن که روند بلند مدت نزولی شده است.نخستین حمایت کوتاه مدت در تراز ۲۴۵۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۲۲۵۰ دلار می تواند مانع ازا افت بیشتر قیمت بشود اما اصلی ترین حمایت در تراز ۱۹۵۰ دلار واقع شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 10 خرداد ؛ موج حرکتی بعدی صعودی است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×