روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این آلتکوین داغ در آستانه یک رشد قیمت چشمگیر قرار دارد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ منتشر شد.

این آلتکوین داغ در آستانه یک رشد قیمت چشمگیر قرار دارد

[…]

نوشته این آلتکوین داغ در آستانه یک رشد قیمت چشمگیر قرار دارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آلتکوین داغ در آستانه رشد قیمت چشمگیر قرار داردبه گفته کوین بیورا (Coin Bureau)، تحلیل گر پرطرفدار رمزارز، یکی از آلتکوین های داغ بازار به لطف برخی شاخص های فاندامنتال در آستانه یک حرکت صعودی قدرتمند و رشد قیمت چشمگیر قرار گرفته است. کوین بیورا در ویدیویی جدید به ۱ میلیون دنبال کننده خود در یوتیوب گفته است که کوزاما (Kusama)، برادر کوچکتر پولکادات (Polkadot)، در آستانه راه اندازی حراج اسلات پاراچین های (Parachain Slots) این شبکه می تواند رشد قیمت قابل توجهی را تجربه نماید.اسلات های پاراچین بخش هایی محدود از شبکه پولکادات هستند که به دیگر بلاکچین ها اجازه می دهند تا با این شبکه در تعامل باشند. توسعه دهندگان پولکادات در نظر دارند تا تنها ۱۰۰ اسلات و در نهایت پاراچین را به پروژه های رمزارز اختصاص دهند و مزایده هر یک از آنها نیز با استفاده از توکن های KSM انجام خواهد گرفت.به گفته ی کوین بیورا برخی از پروژه هایی که در اکوسیستم کوزاما راه اندازی خواهند شد احتمال رشد قیمت ۱۰۰ برابری خواهند داشت.“نکته دیوانه وار در خصوص حراج اسلات پاراچین ها این است که شما مجبور نخواهید بود حتی ۱ دلار از پولی را که به سختی بدست آورده اید را نیز بابت بهره مندی از کوین هایی که پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری دارند پرداخت کنید.”با توجه به اینکه راه اندازی پاراچین های پولکادات به شبکه کوزاما متکی است، کوین بیورا برای KSM نیز رشد قیمت قابل توجهی را انتظار می کشد:“من گمان می کنم که بیشتر افراد و موسساتی که برای شرکت در حراج اسلات پاراچین های کوزاما برنامه ریزی می کنند از سال گذشته مشغول خریداری توکن های KSM بوده اند. به هر حال، آنها برای اینکه خیالشان از بابت بدست آوردن یک اسلات پاراچین راحت شود، مجبور خواهند بود میلیون ها دلار برای خرید KSM سرمایه گذاری کنند. من مطمئن هستم که این دسته از سرمایه گذاران به اندازه کافی باهوش بوده اند که بدانند اگر برای خرید توکن ها تا لحظه حراج صبر کنند، توکن های KSM به قدری گران خواهند شد که دیگر تمایلی به شرکت در مزایده نداشته باشند.”این تحلیلگر معتقد است علی رغم اینکه بسیاری از اهالی دنیای رمزارز خود را برای حراج اسلات پاراچین ها تا این لحظه آماده کرده اند، اما همچنان برخی از بازیگران اثر گذار هستند که نقش مؤثری را در این بخش ایفا نکرده اند.“این بدان معناست که هیجان و تقاضای موجود برای حراج اسلات های کوزاما پیش از این باعث افزایش قیمت KSM شده است. هرچند، حسی به من می گوید که هنوز افرادی هستند که متوجه نشده اند کوزاما قرار است چه کاری انجام دهد. حتی من هم نمی دانستم که تتر به زودی روی کوزاما عرضه خواهد شد.”به همین دلیل کوین بیورا فکر می کند که آغاز حراج پاراچین های کوزاما آغازگر یک کمبود عرضه در بازار و موج افزایشی قیمت خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این آلتکوین داغ در آستانه یک رشد قیمت چشمگیر قرار دارد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×