روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ریپل قدمی بزرگ در راستای انرژی های تجدید پذیر برمی دارد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ منتشر شد.

ریپل قدمی بزرگ در راستای انرژی های تجدید پذیر برمی دارد!

[…]

نوشته ریپل قدمی بزرگ در راستای انرژی های تجدید پذیر برمی دارد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قدمی بزرگ در راستای انرژی های تجدید پذیرغول پرداخت ریپل (Ripple) می گوید که می خواهد فعالیت های خود در طی ۱۰ سال آینده بدون کربن باشد زیرا این شرکت قصد دارد به پایداری صنعت رمزارز کمک کند و قدمی بزرگ در راستای انرژی های تجدید پذیر بردارد.این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو، که مالک بخش قابل توجهی از عرضه جهانی رمزارز ریپل (XRP) است، می گوید که با یک سازمان غیر انتفاعی بنیاد لجر ریپل (XRP Ledger Foundation)، پروژه بلاکچین متمرکز بر انرژی به نام انرژی وب (Energy Web) و اتاق فکر موسسه راک مونتن (Rock Mountain Institution) همکاری می کند تا تلاشی برای عاری از کربن کردن زنجیره های بلوکی عمومی از طریق استفاده از EW Zero، ابزاری منبع باز که خریداران انرژی مانند شرکت های بلاکچینی را قادر می سازد انرژی تجدیدپذیر بدون انتشار تولید کنند.ریپل همچنین خاطرنشان می کند که در حال پیشبرد تحقیقات جدید با مشارکت دانشگاه های پیشرو برای ارزیابی مصرف انرژی درگیر در معاملات بازار رمزارزها، کارت های اعتباری و پول نقد است.علاوه بر این، شرکت پرداخت ریپل می گوید که قصد دارد در تلاش هایی که به کاهش اثر کربن سازی شرکت کمک می کند، سرمایه گذاری کند.“ما منابع بیشتری را برای حمایت از ابتکاراتی قرار می دهیم که تلاش های این صنعت را تسریع کند، از جمله:اندازه گیری میزان تاثیر و ردپای کربن بلاکچین ریپل و کاهش آن با خرید انرژی تجدیدپذیر تمیز برای کلیه دفاتر و فعالیت های تجاری ما در سطح جهان.سرمایه گذاری در فناوری های نوآورانه حذف کربن، با هدف از بین بردن تمام انتشارات باقیمانده تا سال ۲۰۳۰ و کاشت نسل بعدی فناوری کربن زدایی در مقیاس درخور.”تعهد ریپل برای کاهش تأثیرات زیست محیطی خود در حالی صورت می گیرد که بیت کوین (BTC) با انتقاد از مصرف بالای انرژی مواجه است. اوایل این ماه، ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل تسلا گفت که این شرکت اتومبیل های الکتریکی به دلیل انرژی مورد نیاز برای استخراج رمزارز پیشرو، دیگر بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول نمی کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ریپل قدمی بزرگ در راستای انرژی های تجدید پذیر برمی دارد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×