روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " زیرمجموعه ای از دارایی های دیجیتال که معامله گران را متعجب خواهد کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ منتشر شد.

زیرمجموعه ای از دارایی های دیجیتال که معامله گران را متعجب خواهد کرد

[…]

نوشته زیرمجموعه ای از دارایی های دیجیتال که معامله گران را متعجب خواهد کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

زیرمجموعه ای از دارایی های دیجیتال با پتانسیل رشد زیادمایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر و معامله گر محبوب بازار رمزارزها می گوید که او زیرمجموعه ای از دارایی های دیجیتال را مدنظر گرفته است که به اعتقاد وی می تواند بسیاری از معامله گران را در ناباوری قرار دهد.در یک توئیت جدید، ون دی پوپ به ۳۲۶۴۰۰ دنبال کننده خود می گوید که چین لینک (Chainlink) همراه با کل فضای غیرمتمرکز اوراکل ها (Oracles) بسیاری از افراد را متعجب خواهد کرد.اوراکل های غیرمتمرکز پروتکل هایی هستند که بلاکچین ها یا قراردادهای هوشمند را قادر می سازد با منابع داده خارجی ارتباط برقرار کنند. علاوه بر چین لینک، دیگر اوراکل های غیرمتمرکز برجسته عبارتند از: بند پروتکل (Band Protocol)، دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (Decentralized Information Asset) به اختصار دیا (DIA)، تلور (Tellor) و API3. به استثنای LINK که دارای ارزش بازاری در حدود ۱۱.۰۸ میلیارد دلار است، این چهار اوراکل به عنوان آلتکوین هایی با ارزش بازار کوچک در نظر گرفته می شوند زیرا ارزش بازار هرکدام از آنها زیر ۲۵۰ میلیون دلار است.این استراتژیست بازار رمزارزها همچنین در حال بررسی پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو اتریوم (Ethereum) است که شاهد کاهش ارزش آن بیش از ۵۰ درصد از سقف تاریخی خود در تراز قیمتی ۴۳۶۲ دلار بوده است. طبق گفته ون دی پوپ، اتریوم باید در حمایتی خود را در محدوده ۲۰۰۰ دلاری حفظ کند تا بتواند یک پرتاب قیمتی دیگر را تجربه کند.“منطقه مهم برای حمایت اتریوم، کل این بلوک در بازه زمانی هفتگی است. به منظور وجود هرگونه ادامه روند صعودی، این حمایت باید حتما حفظ شود.”نمودار هفتگی اتریومدر مورد بیت کوین (BTC)، این معامله گر معروف می گوید که از منظر بلند مدت، بیت کوین هنوز هم برای ساخت یک سقف تاریخی جدید آماده است.نمودار هفتگی بیت کوین“اگر شک دارید، از تایم فریم های بزرگتر به نمودار نگاه کنید. بیت کوین در چرخه سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ و همچنین اصلاحات سنگین در چرخه اخیر، شاهد رفتارها و اصلاحات مشابه بوده است. در چرخه قبلی پس از اینگونه اصلاحات، همواره سقف های تاریخی متعدد و جدید فتح شدند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " زیرمجموعه ای از دارایی های دیجیتال که معامله گران را متعجب خواهد کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×