روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این گروه از رمزارزها با پتانسیل رشد زیاد خود معامله گران را متعجب خواهند کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ منتشر شد.

این گروه از رمزارزها با پتانسیل رشد زیاد خود معامله گران را متعجب خواهند کرد

[…]

نوشته این گروه از رمزارزها با پتانسیل رشد زیاد خود معامله گران را متعجب خواهند کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گروهی از رمزارزها با پتانسیل رشد زیادمایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر و معامله گر محبوب بازار رمزارزها، می گوید که او گروهی از رمزارزها با پتانسیل رشد زیاد را زیرنظر گرفته است که به اعتقاد وی می توانند بسیاری از معامله گران را متعجب سازند.در یک توئیت جدید، ون دی پوپ به ۳۲۶۴۰۰ دنبال کننده خود گفته است که چین لینک (Chainlink) همراه با کل فضای اوراکل های غیرمتمرکز (Oracles) بسیاری از افراد را متعجب خواهند کرد.اوراکل های غیرمتمرکز پروتکل هایی هستند که بلاکچین ها یا قراردادهای هوشمند را قادر می سازد با منابع داده خارجی ارتباط برقرار کنند. علاوه بر چین لینک، دیگر اوراکل های غیرمتمرکز برجسته عبارتند از: بند پروتکل (Band Protocol)، دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (Decentralized Information Asset) به اختصار دیا (DIA)، تلور (Tellor) و API3. به استثنای LINK که دارای ارزش بازاری در حدود ۱۱.۰۸ میلیارد دلار است، این چهار اوراکل به عنوان آلتکوین هایی با ارزش بازار کوچک در نظر گرفته می شوند زیرا ارزش بازار هرکدام از آنها زیر ۲۵۰ میلیون دلار است.این استراتژیست بازار رمزارزها همچنین در حال بررسی پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو اتریوم (Ethereum) است که افت ارزشی بیش از ۵۰ درصدی را از سقف تاریخی خود در تراز قیمتی ۴۳۶۲ دلار شاهد بوده است. طبق گفته ون دی پوپ، اتریوم باید در جایگاه خود در محدوده حمایتی ۲۰۰۰ دلاری حفظ کند تا بتواند یک جهش قیمتی دیگر را تجربه کند.“منطقه مهم برای حمایت اتریوم، کل این بلوک در بازه زمانی هفتگی است. به منظور وجود هرگونه ادامه روند صعودی، این حمایت باید حتما حفظ شود.”نمودار هفتگی اتریومدر مورد بیت کوین (BTC) نیز این معامله گر معروف گفته است که از منظر بلندمدت، بیت کوین هنوز هم برای ساخت یک سقف تاریخی جدید آماده است.نمودار هفتگی بیت کوین“اگر شک دارید، از تایم فریم های بزرگتر به نمودار نگاه کنید. بیت کوین در چرخه سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ و همچنین اصلاحات سنگین در چرخه اخیر، شاهد رفتارها و اصلاحات مشابه بوده است. در چرخه های قبلی پس از اینگونه اصلاحات، همواره سقف های تاریخی متعدد و جدیدی فتح شده اند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این گروه از رمزارزها با پتانسیل رشد زیاد خود معامله گران را متعجب خواهند کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×