روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 11 خرداد ؛ همه چیز به شکست این مثلث بستگی دارد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 11 خرداد ؛ همه چیز به شکست این مثلث بستگی دارد

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۱ خرداد ؛ همه چیز به شکست این مثلث بستگی دارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۱ خردادقیمت بیت کوین (Bitcoin) به تازگی از سطح مقاومتی خود در تراز ۳۶۰۰۰ دلار عبور کرده اما هنوز نتوانسته است که از روند نزولی کوتاه مدت خارج شود. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۱ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ۶ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۲۷ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۶۸۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۹۸ میلیارد دلار، ۴۲ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار ۱ ساعته قیمت درون یک مثلث متقارن قرار گرفته است و معامله گران منتظرند تا ببینند که این الگو از کدام طرف شکسته می شود. با توجه به تراکم قیمتی ایجاد شده می توان انتظار داشت که به زودی تکلیف موج حرکتی بعدی مشخص شود.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویناگر این مثلث از پایین شکسته شود احتمالا سطح حمایتی ۳۰۰۰۰ دلار نیز از دست می رود و امکان افت قیمت تا تراز ۲۰۰۰۰ دلار وجود دارد.از طرف دیگر در صورتی که سقف این مثلث شکسته شود یک موج صعودی به سمت تراز ۵۰۰۰۰ دلار خواهیم داشت که در این مسیر نخستین مقاومت در محدوده ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۰۰۰ دلار قرار دارد و بعد از آن سطح ۴۶۰۰۰ دلار می تواند مانع از رشد قیمتی بیشتر بشود. (دو سناریو یاد شده در نمودار مشخص شده اند)در همین تایم فریم یک خط روند نزولی ایجاد شده است که در حال حاضر قیمت برای عبور از آن تلاش می کند و هنوز شکست معتبری رخ نداده ست.در انتها توصیه می شود که تا تعیین شدن جهت حرکتی بیت کوین و بازار صبر داشته باشید و برای معاملات خود حد ضرر تعیین کنید چراکه موج خروجی از مثلث معمولا پر شتاب رخ می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 11 خرداد ؛ همه چیز به شکست این مثلث بستگی دارد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×