روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " امنیت پولکادات از طریق استیک جهانی بالا می‌رود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ منتشر شد.

امنیت پولکادات از طریق استیک جهانی بالا می‌رود

[…]

نوشته امنیت پولکادات از طریق استیک جهانی بالا می رود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

امنیت پولکادات از طریق استیک جهانی بالا می رودپولکادات (Polkadot) پس از آخرین به روزرسانی خود، حداقل رمزارز مورد نیاز جهت استیک کردن را از ۳۰۰ DOT به فقط ۱ DOT کاهش داده است. این حرکت باعث می شود که این ارز دیجیتال به یکی از در دسترس ترین شبکه ها تبدیل شود و امنیت پولکادات نیز از طریق استیک جهانی بالا می رود.قبل از این به روزرسانی، دارندگان خرد پولکادات مجبور بودند تا در یک صرافی متمرکز مانند کوکوین (Kucoin) و کراکن (Kraken) دارایی خود را استیک کنند اما اکنون هرکسی می تواند بدون واسطه این کار را انجام دهد.در زمان نوشتن این مقاله، پولکادات در تراز قیمتی ۲۲ دلار معامله می شود و از سقف تاریخی خود ۵۲ درصد فاصله گرفته است.برای استیک کردن اتریوم در شبکه شما نیاز به حداقل ۳۲ ETH (تقریباً ۹۰۰۰۰ دلار) دارید در حالیکه اکنون پولکادات با کمتر از ۳۰ دلار این امکان را فراهم می آورد تا دارندگان خرد نیز درآمد منفعل داشته باشند و در نتیجه اعضای بیشتری قادر به تقویت امنیت شبکه و کمک به جلوگیری از حملات احتمالی DoS خواهند بود.همچنین دست یابی به اتفاق نظر برای موفقیت مستمر ضروری است و این به روزرسانی اطمینان می دهد که همه اعضای اکوسیستم پولکادات، چه کوچک و چه بزرگ، می توانند در امور این شبکه مشارکت داشته باشند.باید توجه داشت که پولکادات لزوماً با اتریوم رقابت نمی کند و این دو می توانند در کنار هم مورد استفاده قرار گیرند. اتریوم پایه ای برای تعریف تشکیل می دهد در حالیکه پولکادات می تواند چارچوب تکمیلی را برای زنجیره های جدید قابل همکاری و سازگاری بین زنجیره ای فراهم کند. در حقیقت پاراچین های پولکادات به عنوان پلی برای اتصال سایر بلاکچین ها خواهند بود.هم اکنون تیم توسعه پولکادات در حال آزمایش و بهینه سازی پاراچین های آینده خود بر روی کوزاما (Kusama) است که پس از اتمام آن، پاراچین ها در طی چند ماه آینده به طور کامل راه اندازی می شوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " امنیت پولکادات از طریق استیک جهانی بالا می‌رود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×