روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بانک مرکزی سوئد: افزایش محبوبیت بیت کوین قانون گذاری ها را بیشتر خواهد کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ منتشر شد.

بانک مرکزی سوئد: افزایش محبوبیت بیت کوین قانون گذاری ها را بیشتر خواهد کرد

[…]

نوشته بانک مرکزی سوئد: افزایش محبوبیت بیت کوین قانون گذاری ها را بیشتر خواهد کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش محبوبیت بیت کوین ، قانون گذاری بیشتربه گفته استفان اینگوس (Stefan Ingves)، رئیس بانک مرکزی سوئد (Riksbank)، دلایل خوبی وجود دارد که باور کنیم افزایش محبوبیت بیت کوین (Bitcoin) قانون گذاری های بیشتری را در حوزه ارزهای دیجیتال به بار خواهد آورد.رشد روز افزون ارزهای دیجیتال و پذیرش گسترده تر آنها باعث شده تا نهادهای قانون گذار سراسر دنیا خود را برای اعمال محدودیت ها و قانون گذاری های بیشتر آماده کنند.استفان اینگوس در اظهار نظر تازه خود طی هفته گذشته گفته است که افزایش محبوبیت دارایی های دیجیتال باعث شده تا خطرات احتمالی که می تواند از این بخش متوجه نهادهای قانون گذار، بانک های مرکزی و مراکز نظارتی بازار شود، افزایش یابد:“هنگامی که چیزی به اندازه کافی بزرگ شود، پای مباحثی همچون منافع مصرف کننده و پولشویی به آن باز خواهد شد. بنابراین برای اینکه باور کنیم قانون گذاری هایی در این بخش انجام خواهد شد، دلایل خوبی وجود دارد.”طراحی چارچوب های نظارتی برای دارایی هایی که از ابتدا برای دور زدن ساختار و قوانین مالی سنتی ایجاد شده اند، کار ساده ای نیست. رندال کوارلز (Randal Quarles)، معاون نظارتی فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا)، نیز به تازگی نگرانی هایش در خصوص ناکافی بودن مقررات نظارتی در حوزه ارزهای دیجیتال را مطرح کرده که خود نشان دهنده تلاش های این ارگان برای شناسایی بهترین راه حل ها در مواجهه با این مسئله است.اظهارات کوارلز در هفته ای مطرح شد که بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات قیمت بزرگی مواجه شده بود و بیت کوین در زمانی کوتاه ۱۵۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد.این در حالیست که اتحادیه اروپا متعهد شده است “تا سال ۲۰۲۴” یک چارچوب جامع را برای استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) و دارایی های رمزنگاری شده در بخش مالی فراهم کند. این چارچوب خطرات بالقوه این تکنولوژی ها پس از پذیرش گسترده آنها را نیز مد نظر قرار خواهد داد.این در حالیست که دولت سوئد از قبل استانداردهای نظارتی در بخش صرافی های ارز دیجیتال را ارتقاء داده است. این در حالیست که به گفته آسا لیندهاگن (Åsa Lindhagen)، وزیر بازارهای مالی سوئد، بسیاری از رویه های نظارتی در بازارهای بین المللی رمزارز در حال توسعه هستند. اما به گفته وی این قوانین در کشورهای مختلف جداگانه و در زمان های متفاوتی نهایی و اعمال خواهند شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بانک مرکزی سوئد: افزایش محبوبیت بیت کوین قانون گذاری ها را بیشتر خواهد کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×