روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نقطه کلیدی شروع یک ابرچرخه برای بیت کوین و کل بازار رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ منتشر شد.

نقطه کلیدی شروع یک ابرچرخه برای بیت کوین و کل بازار رمزارزها

[…]

نوشته نقطه کلیدی شروع یک ابرچرخه برای بیت کوین و کل بازار رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نقطه کلیدی شروع یک ابرچرخه برای بیت کویندن هلد (Dan Held)، حامی روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) و رئیس رشد بازاریابی در صرافی رمزارز کراکن (Kraken)، می گوید که بیت کوین در حال ورود به دوره ای است که از آن به عنوان نقطه کلیدی شروع یک ابرچرخه (Supercycle) احتمالی یاد می کند.هلد قبلاً وقتی اصطلاح ابرچرخه را ابداع کرد منظور وی به یک روند قدرتمند و لگاریتمی بیت کوین برمی گشت که توسط کاتالیزورهای مختلف از جمله ورود پول نهادی هدایت می شود.هلد در مصاحبه ای با بلاک ورکز (Blockworks)، اشاره کرد که خرید نهادی بیت کوین ممکن است نشانه بزرگی برای راه افتادن موتور ابرچرخه باشد.“موسساتی که وارد بازار می شوند نیز نشانه بزرگی برای ابرچرخه هستند زیرا کاملاً ساز و کار میزان پول وارد شده به این فضا و اندازه آن را کاملاً تغییر می دهد. برخی از این صندوق های بازنشستگی حداقل یک میلیارد دلار سرمایه گذاری دارند. این قدرت خرید زیادی برای خرید بیت کوین است و این بدان معناست که قیمت بیت کوین برای جلب نظر همه این فعالان جدید بازار باید افزایش یابد. آرک اینوست (Ark Invest) تحلیلی انجام داد که نشان می دهد اگر ۱۰ درصد از خزانه شرکت های عمومی ایالات متحده در بیت کوین قرار سرمایه گذاری شود، ارزش بیت کوین به ۴۰۰۰۰۰ دلار می رسد.”این سرمایه گذار بیت کوین می گوید که در چهار تا هشت ماه آینده، بیت کوین به نقطه کلیدی ای خواهد رسید که می تواند باعث شود این دارایی دیجیتال پیشرو در جهان تا سطوح شش رقمی رشد کند.مدیر کراکن نیز مانند کتی وود (Cathie Wood) پیش بینی می کند که بانک های مرکزی ممکن است مجبور به خرید بیت کوین شوند.“چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی دنیا ارزش واقعی بیت کوین را تشخیص دهد؟ مدت طولانی ای است که بیت کوین به طور گسترده به عنوان یک ارز عجیب و غریب و آزادی خواه در نظر گرفته می شود. چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی همه دچار فومو (FOMO) شوند؟ چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی بانک های مرکزی شروع به خرید کنند؟”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نقطه کلیدی شروع یک ابرچرخه برای بیت کوین و کل بازار رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×