روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 5 آلتکوین مستعد رشد در حوزه nft که باید در این ماه زیر نظر داشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ منتشر شد.

5 آلتکوین مستعد رشد در حوزه nft که باید در این ماه زیر نظر داشت

[…]

نوشته ۵ آلتکوین مستعد رشد در حوزه NFT که باید در این ماه زیر نظر داشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۵ آلتکوین مستعد رشد در حوزه NFTبا توجه به اینکه در این ماه بازار توکن های غیر قابل تعویض در بزرگترین صرافی دنیا یعنی بایننس راه انداز ی می شود، ممکن است که ارزهای دیجیتال این حوزه برای مدتی مورد توجه معامله گران قرار بگیرند و نسبت به باقی بازار رشد بیشتری را تجربه کنند. در همین راستا آستین آرنولد (Austin Arnold)، تحلیلگر رمزارز، ۵ آلتکوین مستعد رشد در حوزه NFT که باید در این ماه زیر نظر داشت را معرفی کرده است.آرنولد در یک ویدیوی جدید به ۸۱۸۰۰۰ دنبال کننده خود لیستی از NFT ها پیشنهاد داده است. اولین آن ها، ارز دیجیتال اکومی (OMI) می باشد که اکنون در تراز قیمتی ۰.۰۰۲۶۳ دلار معامله می شود و در رتبه ۲۲۳ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.اکومی بلاکچینی است که به بازار ووه (VeVe) قدرت می دهد. ووه در حال حاضر همکاری بزرگی با شرکت هایی مانند برادران وارنر (Warner Brothers) ، کپکام (Capcom) و کمیک های DC دارد.آلتکوین دوم در لیست آرنولد، ارز دیجیتال سوپرفارم (SUPER) است. سوپرفارم بستری برای کشت سود بین زنجیره ای است که به هیچ مهارت نگاری نیاز ندارد. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۰.۷۷ دلار معامله می شود.سومین آلتکوین مد نظر، مورآل (MurAll) با نماد (PAINT) است که آرنولد آن را یک گوهر پنهان در دنیای کریپتو می داند.مورآل در حقیقت یک بوم دیجیتالی مشترک است که هنرمندان می توانند با استفاده از رمزارز PAINT در آن سهیم باشند. هر توکن پینت دو پیکسل است و درست مانند رنگ واقعی فقط یک بار می توان از آن استفاده کرد. در زمان نوشتن این مقاله، هر PAINT 0.0004 دلار قیمت دارد.“مورآل قطعاً یک آلتکوین برای تماشاست و خدمت بسیار متفاوتی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال امروزی ارائه می دهد.”چهارمین رمزارز در رادار آرنولد، ارینجین پروتکل (OGN) است که بستری را برای ایجاد بازارهای همتا به همتا و برنامه های تجارت الکترونیکی فراهم می کند.آخرین توکنی که برای ماه ژوئن باید در نظر داشت نیز، ردفاکس (RFOX) است که هدف این پروژه ساخت شبکه ای از طریق قراردادهای هوشمند به کمک واقعیت افزوده (AR) و هوش مصنوعی (AI) است. آرنولد در انتها می گوید:“RFOX در حال راه اندازی یک اکوسیستم مجازی کاملاً غوطه ور است که تجربه ای بی نظیر را به کاربران ارائه می دهد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 5 آلتکوین مستعد رشد در حوزه nft که باید در این ماه زیر نظر داشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×