روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 12 خرداد ؛ رشد 25 درصدی در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در 12 خرداد ؛ رشد 25 درصدی در راه است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۱۲ خرداد ؛ رشد ۲۵ درصدی در راه است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۱۲ خرداددر طی دو هفته گذشته قیمت بایننس کوین (BNB) برای چندمین بار به مقاومت ۳۹۰ دلاری خود رسیده است و حال باید دید که با توجه به تراکم قیمتی ایجاد شده این بار می تواند از این سطح عبور کند یا نه. در ادامه با تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۱۲ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۱۰ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱۶ درصد افت داشته است. در حال حاضر BNB در تراز ۳۸۲ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۵۸.۶ میلیارد دلار در رتبه چهارم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.قیمت بایننس کوین پس ریزش اخیر اکنون به خط روند نزولی خود رسیده و در حال تلاش برای عبور از آن است اما هنوز شکست معتبری رخ نداده است و بهتر است که تا بسته شدن کندل ۴ ساعته صبر داشت.نمودار ۱ ساعته قیمت BNBهمچنین در نمودار ۱ ساعته یک خط روند صعودی کوتاه مدت ایجاد شده است که اکنون حکم حمایتی دارد و می توان گفت که یک الگوی مثلث را تشکیل داده است و حال باید دید این الگو از کدام طرف شکسته می شود. هدف این الگو در صعود یا سقوط به اندازه قاعده مثلث است.اگر خط روند نزولی از میان برداشته شود و خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای تراز ۳۸۸ دلار بشوند، می توان انتظار داشت که یک موج صعودی به سمت تراز ۴۸۵ دلار داشته باشیم. مقاومت بعدی در تراز ۶۰۰ دلار قرار دارد.از طرف دیگر نخستین حمایت در تراز ۳۵۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطوح ۳۰۰ و ۲۸۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر بشوند.در انتها با توجه به اینکه تکلیف جهت کلی روند بیت کوین هنوز مشخص نشده است، باز کردن معامله خرید در حال حاضر بسیار پر ریسک محسوب می شود بنابراین بهتر است که تعیین حد ضرر را در معاملات خود فراموش نکنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 12 خرداد ؛ رشد 25 درصدی در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×