روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کاردانو بالاتر از حمایت کلیدی خود باقی مانده است؛ پیش بینی ادامه روند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ منتشر شد.

کاردانو بالاتر از حمایت کلیدی خود باقی مانده است؛ پیش بینی ادامه روند

[…]

نوشته کاردانو بالاتر از حمایت کلیدی خود باقی مانده است؛ پیش بینی ادامه روند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاردانو بالاتر از حمایت کلیدی خود باقی مانده استبنجامین کوئن (Benjamin Cowen)، تحلیلگر و معامله گر بازار رمزارزها می گوید که کاردانو (Cardano) در میان ادامه اصلاح در بازار گسترده رمزارزها، همچنان بالاتر از حمایت کلیدی خود باقی مانده است.در یک ویدیوی جدید، کوئن به ۴۴۴۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که با توجه به برگشت و جهش سریع جفت ارز کاردانو/بیت کوین (ADA/BTC) پس از اصلاح کلی بازار رمزارزها، رسیدن به سقف قیمت ۰.۰۰۰۰۵۴ BTC برای کاردانو دوباره امکان پذیر است.“هنوز راه زیادی تا رسیدن به پایان این چرخه باقی مانده است و کاردانو به نظر من همچنان نسبتاً قوی رفتار می کند. برای اینکه بتوانیم به بالای سقف محلی، که چند هفته پیش به آن رسیدیم، برگردیم، باید حدود ۱۲ درصد دیگر را رشد داشته باشیم. با فرض ثابت گرفتن قیمت بیت کوین، قیمت کاردانو در حدود ۱.۸۷ دلاری قرار خواهد گرفت.”در نوزدهم ماه مه، کاردانو از سقف تاریخی خود در تراز ۲.۴۷ دلاری به تراز ۱.۰۱ دلاری کاهش یافت که نشان دهنده افت شدید حدود ۶۰ درصدی است. در زمان نوشتن مقاله، کاردانو با قیمت ۱.۷۴ دلار معامله می شود که بیش از ۷۲ درصد نسبت به پایین ترین سطح قیمتی در مه ۲۰۲۱ افزایش را نشان می دهد.این استراتژیست بازار رمزارزها، معتقد است که در میان مدت، یک حرکت قابل توجه تر برای کاردانو امکان پذیر است.“اگر ما بخواهیم به بالاترین سقف تاریخی کاردانو در برابر بیت کوین برگردیم، یک حرکت ۹۵ یا ۹۶ درصدی دیگر نیاز خواهد بود، که با فرض ثابت بودن قیمت بیت کوین، یک حرکت ۹۵ درصدی، ارزش کاردانو را به محدوده های بالاتر از ۳.۰۰ دلار خواهد رساند.”در حالی که کوئن در بلند مدت دیدگاهی صعودی برای این رقیب اتریوم (Ethereum) قائل است، او به معامله گران هشدار می دهد که آماده بازگشت های سنگین قیمتی دقیقاً مانند آنچه این رمزارز در ۱۹ مه تجربه کرد، باشند، خصوصاً اگر کاردانو به هدف بلند مدت خود یعنی ۱۰.۰۰ دلار برسد.“این احتمالاً تنها بازگشت قیمتی ۶۰ درصدی کاردانو در طی این چرخه از بازار نیست. من فکر می کنم کاردانو شانس خوبی برای رسیدن به محدوده قیمتی ۵ تا ۱۰ دلاری در این چرخه از بازار داشته باشد. اما احتمال زیاد اصلاحات شدیدی را نیز در این مسیر تجربه خواهد کرد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاردانو بالاتر از حمایت کلیدی خود باقی مانده است؛ پیش بینی ادامه روند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×