روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 43امین بانک بزرگ جهان قصد ورود به بازار رمزارزها را دارد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ منتشر شد.

43امین بانک بزرگ جهان قصد ورود به بازار رمزارزها را دارد!

[…]

نوشته ۴۳امین بانک بزرگ جهان قصد ورود به بازار رمزارزها را دارد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۴۳امین بانک بزرگ جهان در حال تلاش برای ورود به دنیای رمزارزهاغول بانکی انگلیس، استاندارد چارترد (Standard Chartered)، که ۴۳امین بانک بزرگ جهان محسوب می شود، در حال قدم برداشتن به صنعت رمزارزها است. واحد نوآوری و مشارکت های بانکی، اس سی ونچرز (SC Ventures)، در حال همکاری با یک شریک آسیایی برای راه اندازی یک کارگزاری و صرافی دارایی دیجیتال برای مشتریان سازمانی و شرکتی در انگلیس و اروپا است.در ابتدا بازار اروپا را هدف قرار می دهد، تاجران نهادی را به طرف های دیگر متصل می کند تا نقدینگی زیادی را در بیت کوین (Bitcoin)، اتریوم (Ethereum) و سایر دارایی های دیجیتال فراهم کند.طبق این اعلامیه، استاندارد چارترد با پیشروترین شرکت دارایی های فین تک و دارایی های دیجیتال در آسیا، بی سی تکنولوژی (BC Technology)، همکاری می کند که یک صرافی رمزارز با مجوز هنگ کنگ را اداره می کند.گسترش بانک در معاملات رمزارزها، جهشی دیگر برای این صنعت محسوب می شود. دفتر مرکزی استاندارد چارترد که مقر اصلی آن در انگلیس است، در رده ۴۳ ام بانک های جهان قرار دارد و در حال حاضر اندکی بیش از ۷۲۰ میلیارد دلار سرمایه را مدیریت دارد.الکس مانسون (Alex Manson) رئیس اس سی ونچرز می خواهد اطمینان حاصل کند که شرکت آماده سوار شدن بر موج بازار رمزارزها باشد زیرا محبوبیت سرمایه گذاران نهادی به بازار رمزارزها همچنان با افزایش روبرو است.“ما اعتقاد جدی داریم که دارایی های دیجیتال برای ماندن به اینجا آمده اند و توسط بازارهای نهادی به عنوان یک گروه از دارایی های بسیار کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند. ما در حال ساخت بلوک های ساختمانی مورد نیاز برای یک زیرساخت سرمایه گذاری ایمن و قابل اعتماد هستیم: علاوه بر داشتن حمایت از طرف زودیا (Zodia)، که حضانت امن و سازگاری را برای سرمایه گذاران نهادی تضمین می کند، این شرکت جدید یک بستر کارگزاری و مبادله را فراهم خواهد کرد تا امکان پذیرش و تجارت ایمن برای بزرگترین و پر متقاضی ترین سرمایه گذاران جهان را تهیه خواهد کرد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 43امین بانک بزرگ جهان قصد ورود به بازار رمزارزها را دارد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×